Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az érzés, hogy túl nagy a...

Az érzés, hogy túl nagy a nyomás, de nem mutathatom ki. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Most lettem 9.-es. Az osztálytársaim nem nagyon bírnak. Kihasználnak. Sokat kéne tanuljak,mert az iskola nem tud felkészíteni az éretségire. A karieremet kéne építenem, a többiek jobbak nálam. Nem adthatom önmagam és nem is vagyok túl okos és beszédes,hogy legalább a barátaimat szórakoztassam. Akik: 2 animés: Ezért most lettem animés,de még elég új nekem.

Morbid: a horrorfilmekért van oda,amiben és semmi értelmet nem látok. Nekem unalmas.

Tiktokos: ő elég más, meg mikor beszélnék vele nevet mert dadogok.

A családom/ testvéreimis folyton piszkánal ok nélkül. Szóval még otthon sem lehet nyugalmam.


Lehet ez másoknak nem tűnik soknak,de nekem ez nagy nyomás.

Főleg az egyik animés barátommal vagyok a legtöbbet, aki elég okos jó ember ismerő és őszintén félek,hogy mit gondol rólam,mert szépítem az eddigi iskolás, baráti történeteimet és,hogy ha egyszer nem hiszi el,nagy pácban leszek. Jó tudom nem kellet volna,de most kezdek helyre állni,mert tényleg nagy hazug voltam.


Mit kéne tennem? Kéne egy hosszabb idő lustálkodásra,hogy feltöltődjek? Vagy nem szabad elhagynom magam?


2020. febr. 8. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Elegge szetszortnak tunsz.. En a Te helyedben nem foglalkoznek masokkal. Miert kell animesekkel lognod? A helyedben orulnek, hogy egyik bandahoz sem tartozok. Fiatal vagy es ugy erzed, hogy ezek oriasi problemak. Na majd 10 ev mulva gondolj vissza erre.. Nevetni fogsz:) Akkor jarnal a legjobban, ha tanulnal es nem veluk foglalkoznal. Azzal kezdted, hogy az osztalytarsaid nem nagyon birnak, kihasznalnak. Nos, oszinten, kinek kellenek olyan baratok skik kihasznalnak? Ha nem allsz a sarkadra most, es nyuszinak mutatod magad, nyuszikent is fognak veled banni. Azert ne legyel animes, mert a barataid is azok. Tiktokos se legyel, mert nevetsegesek. A morbid horrorosok pedig... Hat en az voltam. De meg is jartam vele. Nem ajanlom, hogy az legyel, okos vagy, hogy nem nezed. Nem hazug vagy, hanem fiatal aki nem talalja a helyet a vilagban. De ez az elet rendje, viszont ha ram hallgatsz, fogadj szot a szuleidnek, tanulj, hetvegen kapcsolodj ki, toltodj fel, halgass zenet, setalj nagyokat. Ugy logj ki a sorbol, hogy be se allj :) Es meg annyi... Az animesek nagyon gyerekek. Legyen felnottes a gondolkodasod inkabb es tanulj meg pl uj nyelven beszelni. Azt hasznosithatod a jovoben, az animet nem.
2020. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tanulás nekem fontos. Az animét is szeretem,de úgy érzem lépést kell tartanom velük. Grafikusnak készülők így az anime szerintem egy jó rajz stílus
2020. febr. 8. 22:57
 3/4 A kérdező kommentje:

Az egész osztály/iskola majdnem animés.

A szüleimre nem számíthatok semmiben.

Kikapcsolodás kéne igen. Feltöltődés csak hogy hétvégén nem tudok,mert tanulok

2020. febr. 8. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutasd ki. A társadalom elhitette veled, hogy a gyengeség kimutatása gyengeség, pedig épp ellenkezőleg, aki képes kimutatni a gyengeségeit, annál erősebb nincs a világon.
2020. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!