Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudom miben vagyok a...

Honnan tudom miben vagyok a legjobb?

Figyelt kérdés
Minden osztálytársam-ismerősöm brillírozik valamilyen téren, és nagyon jó valamiben (sport, művészetek, reál tantárgyak), de én nem tudom miben vagyok igazán jó. Mostanában már a jegyeim se a legjobbak szinte közepes vagyok, és csak tengek-lengek, nem találom a helyemet. Semmiből nem vagyok kifejezetten jó. Hogy tudnám megtalálni a nekem való utat, amiben igazán tehetséges vagyok?

2020. febr. 16. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj ki dolgokat, pl. egy sportot. A jegyeiden pedig csak az javít ha tanulsz. Biztos van kedvenc tantárgyad, ami érdekel. Pl. ha szereted a történelmet, ásd bele magad jobban egy témába, nézz utána a részleteknek. Egy szó mint száz, keress valamit, ami érdekel.
2020. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!