Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátnőm nagyon jószívű,...

A barátnőm nagyon jószívű, okos és aggódik értem, pedig nincs miért?

Figyelt kérdés

Vannak broblémáim az iskolával/tanulással/beszélgetéssel(dadogok) mikor szóba hozza. Egyszer nagy döntés előtt áltam ami meghatározza az életem a későbbiekben. Akkor még elmondtam neki mi az mi a bajom. Rájött,hogy a beszéd hibám otthoni eredetű így arról is beszéltem ha szóba hozzta.

Ha elgondolkozod vagy elbambulok mindig megkérdezi mi az? Mi bajom/mi történt? Azt mondja olyan szomorú vagy más milyen fejet vágok.

Elkezdtem dohányozni és amiatt is aggódik. Nyugös vagyok ha nem jutok hozzá.

És vagdosom is magam.

Volt róla szó hogy azok akik nem mazohisták és nem depisek azok miért csinálják. Én mondtam mert jó érzés. A barátnőm vagdosta magát mert unstkozott és masoshista. Rám is ezt mondta. De mkst megint vannak vágások a karomon, elég sok és tesi lesz holnap,de nem akarom hogy meglássa mert azt hiszi valami baj van, és nem modnja de nem biztos hogy elhiszi azt mert jó érzés vagy unatkoztam.

Elég gáz már a vagdosás de kényszerem van. Pulcsiba nem tudok tesizni. Egyszerűen nagyon zavar.


2020. febr. 17. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Erre valami okoság?
2020. febr. 17. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Nőj fel és nézz szembe a problémáiddal! Egyébként szerintem ez a klasszikus "tini depi", amikor nem tudod hova tenni a problémáidat, ezért elnevezed depressziónak és csupa olyan dolgot csinálsz amiről tudod, hogy nem oké, mégis belekezdesz a depire hagyatkozve.


Elfogadom, ha nyersre sikeredett, de egy gondolatot megér....

2020. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félre érted nem depizek
2020. febr. 17. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Kényszered van? Akkor dobd el az eszközt, amivel vagdostad magad!


Nagyon gáz! Beteges!

2020. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!