Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Nincs olyan pont az életemben ami rendben lenne.Szó szerint nincs.A gimi ahova járok megbuktam félévkor mindenből mert szorongok és pánikbeteg vagyok.Ott nincsenek barátaim.A kedvenc sportomat nem csinálom.Van egy pasim akibe lehet nem is vagyok szerelmes és minden héten csak felkészülök a talikra hogy addigra jól legyek.Laktóz érzékeny lettem.Ha vissza nézek csak azt látom hogy újabb és újabb gondok megoldásáról szólt az életem.Mások meg akik szemét ,áruló okádék emberek pl.osztályban jó életük van.Mi a szart csináljak?Egyszerűen van egy imádni való kutyám és családom.Ennyi.A mindennapjaim a túlélésről szólnak.

2020. febr. 19. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nekik jó életük, csak nem kötik az orrodra. Ne másokkal foglalkozz, hanem a te gondjaid kezdd el megoldani. Például ne szorongj, hanem tanulj rendesen. Keress barátokat, nem feltétlenül a suliból, bárhonnan.
2020. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!