Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nézik le a 16 éveseket?

Miért nézik le a 16 éveseket?

Figyelt kérdés

Ez már közel van a nagykorúhoz. Ennyire gyerek még ez a kor?

Nem vagyok átlagos 16 éves így nem tudom, milyennek kéne lennie egy ilyen korunak.

De szerintem már felnőtessen kellene viselkedni nem? Vagy mi mit csinálnak?

Jó, azon kívül hogy lázadnak.

Mert ezzen kívüli kérdesekben is leszólják őket.


2020. febr. 22. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos elég sokan gyerekek még ebben a korban. Más már 14 évesen felnő, de ők vannak kevesebben, sokkal.
2020. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

16 éves az még nem felnőtt és nem is majdnem felnőtt, mint ahogy a 18 éves sem felnőtt, de már esetleg majdnem felnőtt. A felnőtt kor szerintem nem egyenértékű azzal, hogy már 18 éves. Ehhez kell egy jelentős értelmi szint is és gondolkozásmód.

16 évesből is van értelmes, de nem az az átlag. Inkább az a baj, hogy már a 13-14évesek is elvannak telve maguktól, 16 éves korra ez meg csak jobban kijön, mert esetleg sikeresebben pasiznak/csajoznak. De ettől még ugyan úgy hisztis gyerekek. 20 éves korosztályból is van olyan akiről beszélgetés alapján azt mondanám, hogy 14, meg van olyan 14 éves akiről azt hiszem, hogy tőlem idősebb (25körüli).



Meg már nem azért, de nem is nehezítik meg a lenézésüket ezek az illetők, mert mindenki egyéniség és ezért mindenki ugyan olyan ruhát hord, mindenkinek ugyan olyan a haja stb, annyira vagányak már, hogy csak szlengben beszélnek, szinte törve a magyart. Szerintem kb szánalmas, mikor a (régen női, nagyobb számozású) csőnacit magára rángatja a csávó, majd egy cukcsi rózsaszín pólót felvesz hozzá, Misi Mókus firzura, kiló hajlakk, majd megy veszítgetni a városba, hogy ő már egy raj gyerek. Meg mikor rakják kifele az 50 kilós páva gyerekek a képet, hogy nekik kockás a hasuk, hát eléggé szánalmas.


(Oké én meg a másik véglet vagyok, tar kopasz (nem kopaszodó, hanem így vágatom), mázsás kigyúrt állat. Csak nekem nem éhség kockáim vannak, hanem rendes. Ez se egészségesebb, de legalább nem úgy nézek ki mint egy Etióp éhező gyerek.)

2020. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 16 éves már mindent látott.

Egyedül megél a jég hátán. Önellátó és munka mellett tanulmányait is képes végezni, valamint eltartani 3 gyereket és a háztartást is vezeti úgy, hogy heti 3 alkalommal fitnesz terembe is eljár, hogy az egészségét megőrizze.

Elvesztett újra embert és haldokló céget is; oltott el ház tüzet és pár szüzet ; 10 év tapasztalata van üzleti tárgyalásból 3 nyelven és tudja mitől zörög a haraszt.


Ki nézne le egy 16 évest?

2020. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16 évesen törvényesen lehet házasodni. Bár sajna sok 16 körüli csajnak van veszettül jó teste de a lázadókor mindennek betesz. Ízlésficamosak, befolyásolhatóak és rászoknak a cigire. Szerintem nem nézik le őket csak egyeseket akik nagyon rászolgálnak.

35F

2020. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!