Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem szeretnek az emberek...

Miért nem szeretnek az emberek? Ennyire rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Idegen emberek nem kedvelnek és nem szeretnek. Eddig hiába próbálkoztam akár párkapcsolattal, mindig van aki jobb nálam. Önbizalmam nincs, és sose volt. Belém még senki nem volt szerelmes, de arra jó voltam hogy átvetek, és kihasználtak.
2020. febr. 28. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Depressziós vagy.
2020. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
92%
Enis igy vagyok es nemérzem magam depressziósnak.
2020. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En is azt érzem,hogy nem szeretnek, viszont tudom,hogy jó ember vagyok.Rossz emberekkel vagyok körbe véve, lehet nál
2020. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnos átment.

Lehet,hogy nálad is az a gond.Nem nyalizok senkinek, és nem beszélek ki senkit sem a háta mögött, nem tudnak velem pletyizni senkirõl.

2020. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem adsz szeretetet, hanem csak várod és ugyanakkor nem tudod felismerni, amikor szeretetet kapsz. Így mellékvágányra fut minden.
2020. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Én már a kérdés olvasása pilanatában is szerettelek!
2020. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáljuk meg hogy megismerlek és akkor el tudom dönteni h szeretlek-e mint embert. Én toleráns és nyitott vagyok. :)

35F

2020. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!