Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit magatokkal csináltatok?

Figyelt kérdés

Nekem van egy sztorim, 17-18 lehettem. Szenteste volt, megvacsoráztunk, elment mindenki szépen aludni. Egyedül éreztem magam, meg szar kedvem volt, mondom hát akkor igyunk. Találtam pálinkát, bekevertem narancslével, összesen lehetett 2 deci körül amit megittam, de brutál erős volt és lehúztam pár perc alatt. Lefürödtem, majd megcsapott és lefeküdtem aludni. Arra ébredek rövidesen, hogy oldalra fordulok és kijött belőlem minden, a padlóra le. Nagyon szarul voltam, de szédelegve összetakarítottam és visszafeküdtem aludni.

Reggel még mindig rosszul voltam kissé, mentem a fürdőbe. Belenéztem a tükörbe és észrevettem, hogy az egyik szemem fehérje kb. harmad részéig be van vérezve. Bementünk a sürgősségire, mondták hogy nem problémás, csak most két hétig ilyen lesz, majd lassan felszívódik.

Hát ennyi, azóta se tudja senki, mitől vérzett be a szemem. Viszont azt én igen, hogy miért utálom a pálinkát ettől fogva.


2020. márc. 2. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A gimi végefelé vagdostam magam. Nem vagyok rá büszke, de máig pontosan emlékszem, hogy miért csináltam, és valahol megértem az akkori énemet.
2020. márc. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belevertem egyet a falba és szilánkosra tört a kezem
2020. márc. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Szintén részeges élmény: piásan lefeküdve a későbbiekben arra ébredtem, hogy marhára kell hánynom.

Felkeltem hát, fürdőszoba ajtót kinyitottam, kihánytam magam, majd visszafeküdtem aludni.

REggel kijózanodva láttam, hogy az nem a fürdő ajtaja volt, hanem a ruhásszekrényé...

2020. márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki nem csinált még részegen valami nagy baromságot? Volt ami kórházban végződött, volt ami a yardon - azóta benőtt a fejem lágya :)
2020. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Szilveszterkor annyit ittam, hogy legurultam a lépcsőn, az aluljáróba és mivel nem néztem ki csövesnek, hívták a mentőket, detox.


A másik, hogy egyszer buli után jöttem haza és hirtelen hánynom kellett és lehánytam az anyám szeme láttára a villanykapcsolót, erre ő is hányt és minden hányással volt tele, abban tapicskoltunk, aztán megdobáltuk egymást a sárgarépadarabokkal. (anyámék mindig rugalmasak voltak)

2020. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem műtettem meg a keresztszalagos térdem és később a porcom bánta..
2020. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!