Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Tovabbtanulas elott allok. Jelenleg Pecs mellett elek,van baratom fel eve. Nagyon szeretem,o is szeret engem,de neha ugy erzem hogy csak el van velem es nem akar velem lenni. O nem az a tipikus szeretgetos srac,persze olelget,ad puszit meg hozzam er tobbszor,ha egyutt vagyunk,de nem eppen a szavak embere es ezert sokszor bizonytalan vagyok. Sosem mondja magatol,hogy szeret pl.

Na es itt kezdodott az agyalas. Ide adtam be a jelentkezesem kornyekbe,viszont gondolkodtam,hogy felmennek Pestre tanulni egyetemre. De igy,hogy van parom nemtudom mi lenne a jo nekem. Ha felmegyek,szakitani fogok vele mert nem tudom,hogy tudnek hazajarni onnan. Viszont,ha maradok es neadjisten fel ev mulva szetmegyunk? Akkor azt fogom banni,hogy miatta elszalasztottam ezt a lehetoseget. De ki tudja,lehet o lesz az,akivel leelem az eletem...annyit gondolkodtam ezen es nem tudom mi lenne a helyes dontes? Nyilvan mind a ketto aldozatokkal jar..ti mit tennétek a helyemben? Köszii


2020. márc. 2. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, mert idén nem Pesten kezded a sulit, jövőre még ugyan úgy elkezdheted ott. Nem egy életre szól egy döntés.

Nem valószínű, hogy vele fogod leélni az életed.

Azt írtad "Nagyon szeretem,o is szeret engem,de neha ugy erzem hogy csak el van velem es nem akar velem lenni. " - szerintem inkább a második lehet az igaz, csak még tapasztalatlan vagy, és nem tudod elég magabiztosan állítani amit érzel a jelekből. Ha már pár hónapja együtt vagytok, szerintem simán fel lehet hozni, hogy nála milyen érzések alakultak ki. Ha nem elég mélyek szerintem... érdemes szakítani. Persze csak ha neked nem jó az állóvíz.

2020. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmondásod alapján neked nem ő a nagy Ő! A főiskola pedig egy életre szól. Menj el a választott sulidba!

35F

2020. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia szerintem nagy marha vagy mindent feladsz 1ilyen pasiért!A jövöd fontosabb nála!

Ha fel évig se birja ki nélküled akkor rohadtul fontos lehetsz neki!Tedd próbára,menj fel Pestre tanulni,ha nem fogja kibírnk akkor legalább tisztában leszel mennyire is szeretett Téged!

Légy Önző!!!Ne hunyaszkodj meg senkinek!

2020. márc. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Pécsen kezdtem az egyetemet, Pesten folytattam, majd abba is hagytam. Egy élhetetlen koszfészek, undorító igénytelen tarháló emberek zaklatnak nap mint nap, a levegő minősége katasztrófa, huzamosabb ideig ott élve jó pár év mínusz az életedből. Persze van aki ezt szereti, gondolkodj el hogy neked ez megéri-e. Az én idegrendszerem nem bírta azt se hogy befejezzem az egyetemet egyáltalán, Pécs egy csodás hely ahhoz képest.
2020. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!