Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez lehetséges? Mi alapján?

Ez lehetséges? Mi alapján?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy az ellenkező nemhez vonzódok-e vagy sem, szerencsére anyának ezt elmondhatom és ő javasolta, hogy csókólózzak majd egy fiúval. De egy csók nem fogja eldönteni, nem? Miért mondhatta ezt?

2020. márc. 14. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Egyelőre könyveld el magad bi-nek. Ismerkedj, aki bejön, azzal legyél együtt (kapcsolatban), és majd rájössz. Ez a direkt erőltetett csók, petting stb. szerintem butaság.
2020. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetni semmit. Figyeld a saját reakciódat, érzéseid, és rá fogsz jönni, h mi a helyzet.
2020. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Azért mondta, mert azt szeretné, hogy heteró legyél inkább és hátha "evés közben jön meg az étvágy". 17 évesen még csiszolódni fog a szexuális preferenciád, bár már az alapjai jórészt kialakultak, már csak meg kell ismerned önmagadat.

Ahhoz a nemhez vonzódsz amelyik izgat szexuálisan, amelyiktől "beindulsz" a fantáziáid, az álmaid pontosan megsúgják. Ha bi vagy hát bi vagy, bőven van még időd letenni a voksot valamelyik mellett - ha mindkettő akkor meg dupla esély egy buliban a jó estére :)

2020. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha anyukád ezt a helyzetet elfogadja, akkor azért mondhatta hogy próbáld meg fiúval is hogy figyeld magadba az érzéseket, tetszik/nem tetszik/semleges

Nekem is ezt ajánlották amikor az ellenkező nemhez kezdtem vonzódni, kipróbálni mindkét nemet hogy legyen összehasonlítási alapod. Hogy mit érzel. Könnyen lehet hogy az ellenkező nem fog beindítani, de lehet hogy mindkettő.

2020. márc. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!