Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mikor élnétek szívesen?

Ti mikor élnétek szívesen?

Figyelt kérdés
Jelen, múlt, jövő, távoli jövő, távoli múlt?? Kb. melyik évek között élnétek (melyik évben születnétek és melyikben halnátok meg)?? Én valamikor az 1. vh. alatt születtem volna szívesen és valamikor 2000 körül haltam volna meg. Vagy pedig most születnék és élnék minimum 100 évet a jövőbe. Mind a kettőnek van pozitív és negatív oldala is. Ti mikor? Már régóta foglalkoztat ez a téma.

2020. márc. 17. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én valamikor a távoli jövőben élnék legszivesebben, amikor már kényelmes dolga van az embernek, mert többnyire robotok, számitógépek dolgoznak helyette mind a munkahelyén, mind az ottthonában, s az embernek csak élveznie kell az életet.
2020. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most. Olyan lehetőséget nem teremtett még semmi a vágyott életvitelem felé, mint az internet napjainkban, a jövőt pedig nem ismerem.
2020. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mind kettőtöknél vannak jó indokok ;-).
2020. márc. 17. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
20 ezer évvel ezelőtt.
2020. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért a jövőben lehetnek súlyos korlátok.

Semmit sem ér még 1000 év előfizetés sem az akkori WOW-ban, ami már csillagközi lesz, virtuális valósággal - ha amúgy fizikailag 3 m³ helyen kell majd elférned egész életedben.

2020. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:-D Vicces de jó példa. A jövőben lesz túlnépesedés, globális felmelegedés, setleg háború, járványok... A háború kiételével semmi nem volt a multban, dehát most élünk és ebben kell élnünk. Elég szomorú :-(.
2020. márc. 17. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt és most. Ez a kor az én korom. A jövő számomra nem opció, nem vonzó. Lehet szívesen lettem volna márciusi ifjú, de ezt az életet nem cserélném semmire. Mert amilyen jó volt, olyan szar lett. De életem első harmada kárpótol, ezt meg már kibírom valahogy. Amíg nem történnek az emberrel rettenetesen szar dolgok, pláne a szeretteivel, addig nem is tudja, milyen jó itt és most lenni.
2020. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most hogy ingyen van a bkv, belevágok a sűrűjébe!
2020. márc. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
1800as evek 💙 Alom lenne, fantasztikus divat, lehetoseg a fejlodesre, jomodor. De persze ennek is van arnyoldala, hisz a ploretarianak akkor sem volt tul jo dolga, foleg a noknek nem.
2020. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én pont azért szívesen az 1800-as évek legesleg végén az 1900-as években, mert akkor voltak az olyan forradalmak amikhez az én nézeteim a legközelebb vannak. 2000ben, meg még egy kicsit utána azért mert azért még halál előtt érdemes élvezni egy kicsit a technológiát. De elvégre mi akadája lenne ha most körül halnék meg. :-)) Elvégre vannak nagyon öreg emberek még ma is. :-)
2020. márc. 20. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!