Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, darabokra hullott az egész életem?

Figyelt kérdés
Volt barátaimmal kivétel nélkül mindegyikkel megszűnt a kapcsolat, én hiába kerestem bármelyiket, senki nem ér rá, élik a saját életüket, rajtam meg túltették magukat. Munkanélküli vagyok, jelenleg nincs keresetem, de szerencsére van még valamennyi pénzem. Nincs normális emberi kapcsolatom. Nincsenek nagyon céljaim se. Anyám nem él, apámmal nem lakom együtt. Rutinszerűvé vált az életem, eszem, fekszem, alszom, pihenek, felkelek, elmegyek WC-re de kb ennyi. Minden rutinszerű, egyhangú, monoton, hiábavaló. Semmi változás. Depresszió. Napok óta ki sem mozdulok a házből, nem csinálok semmit, csak az alap biológiai szükségleteimet elégítem ki, de ezen kívül semmi, egy lelki roncs vagyok. Cél nélkül élni értelmetlen, emberi kapcsolatok nélkül meg nyomasztó. .Minden napom ugyanolyan, egyhangú, szürke, hiábavaló, értelmetlen. Mindig minden ismétlődik, semmi változatosság. Olyan vagyok, mint egy biorobot, érzések nélkül. Minden nap egyforma. Ebbe hosszútávon bele lehet őrülni. Úgy érzem, kihunyt bennem az élet szeretete.

2020. márc. 17. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el kapcsolódni apádhoz, első körben. Hívd fel, menj el hozzá, kajáljatok együtt. Beszéljetek. Ez egy emberi kapcsolat lesz, ami erőt ad a többihez.
2020. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából azt sem tudom megfogalmazni, miért is élek. Nem látom értelmét. Oké, eszem, alszom, zenét hallgatok, internetezek, de ennyi, ezzel ki is fulladt. Nem tudok senkivel se megosztani semmit, mert senki nem kíváncsi rám és arra hogy hogy vagyok. Azért élek, mert kell élnem, van bennem valamennyi életösztön, de igazából jelenleg azt érzem, nem sokmindent vesztenék akkor sem, ha nem élnék.
2020. márc. 17. 22:28
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez egy ördögi kör, a napjaim tartalom néküliek, de arra sincs energiám, hogy tartalommal megtöltsem.
2020. márc. 17. 22:39
 4/15 anonim ***** válasza:
A társasági életet ne most erőltesd, mert jelenleg nincs itt az ideje. Nem is baj, ha otthon vagy. Ha lecseng ez a fos, utána egy meló ki tud zökkenteni ebből a helyzetből. Sok embernek nincs ideje ismerkedni, ezért sajnos a melóban zajlik az ilyesmi. Az, hogy a baráti kapcsolatok így alakultak, meg sajnos mindíg két emberen múlnak. Valami nem volt kerek, ha így alakult mind. Erre kéne rájönni. Esetleg változtatni.
2020. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, úgy érzem valamit nagyon elrontottam. Úgy érzem, az életem minden területén van valami defektus. Nyilván elrontottam sokmindent. De attól, hogy ezt felismertem, nem lesz jobb rögtön az életem. Együtt kell élnem a kudarcaimmal, rossz döntéseimmel együtt. A többi ember igazából csak tükröt mutat nekem, az pedig, hogy ennyi ember zár ki az életéből, azt jelenti, hogy valamit nagyon elbasztam....
2020. márc. 18. 00:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Kicsit azt a hasonlatot tudnám használni, mintha lenne egy ház, ami a régi életemet szimbolizálja, összeomlott egy robbanástól. És most tégláról téglára kell újjáépítenem magam és az életemet. Iszonyú nehéz munka..
2020. márc. 18. 01:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Telefont most is fel lehet venni.
2020. márc. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom. Hasonló helyzetben vagyok. Te miket szerettél régebben csinálni? Egy új, otthon végezhető hobbi jót tenne.


Apukáddal hogyan szakadt meg a kapcsolat?

2020. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szia! Ha nagyon magányosnak érzed magad vagy és társaságra vágysz akkor nyugodtan irj rám priviben,szivesen meghallgatlak és beszélgetek veled :)
2020. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és csaj?
2020. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!