Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Ma jöttem rá hogy a banános csoki azért banános csoki mert a csokibevonatot nem lehámozni kell, hanem azt is megenni. Hol rontottam el az életben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: banán, csokoládé, Banánoscsoki

márc. 20. 15:34  Privát üzenet  

A válaszok
Bakker, a végén még kiderül, hogy a banán héját se szoktad megenni? :O

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 20. 16:05 Privát üzenet
Szerintem nem rontottad el, humorérzéked például van!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 20. 16:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha Banános Joe-nak hívnak és nálam van a fénykép kapok az okmányirodában személyes azonnaliságit?
Mi történik akkor ha a tengellyel egyenlő foszfor és a P pont narancs-barna banános forróitalra lévő párhuzamos paplan kutyák 50 percenként 6 órát tesznek meg miközben rájuk süt a nap?
A LIDL valóban egy olyan üzlethálózat, ahol a központba visszaküldik a banános dobozokat, ha kifogyott belőlük az áru?
Mi az a banános etelka?
Ha van meg bananos chesterfield mrnnyibe kerul?
Banános Derby csokoládét lehet még kapni valahol?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!