Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem tudok csajozni?

Miert nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
Az elso probalkozasom 15 evesen volt es ez a forgatokonyv jatszodott le: honapokig beszeltem a csajjal, mire talalkoztunk es ennyi. Se egy intim kep, se egy intim beszelgetes semmi. Talalkoztunk es utana abba is maradt a dolog. Utana megtudtam, h egy masik srac eleg hamar levarazsolta rola a bugyit, pedig kb csak hulyitette. De velem azota is csak ez megy: en barmit teszek nem vagyok eleg izgato a lanyoknak, mikozben azt veszem eszre, hogy ezek a lanyok lecserelnek es masoknak tok konnyen odadobjak magukat. Mikor bunkoztam akkor sikerult 2 lanyt befuzni, azota semmi. Elutasitasok sora. Es ez nagyon fusztral. Barmit teszek egyszeruen nem tudok eleg izgato lenni, vagy en nem tudom. De mikor bunko voltam akkor siman ment, de mivel nem vagyok bunko igy csak az elejen ment ez a bunko alarc tema ee ennyi. De igy meg csak targykent tudok tekinteni az ilyen lanyokra akiket kihasznalok, mert vegulis ok is kihasznalnak engem. Mert nem engem kedvelnek, csak nedvesedik nekik arra, ha valaki rosszul banik veluk. Ez a szitu nagyon fusztral mar. Mikor tini voltam minden sracnak egesz kepgyujtemenye volt jobbnal jobb lanyoktol kapott intim fotokkal nekem meg... Ilyen bugyis kepek voltak a maxok. Tinikent nem is kaptam senkinek a puncijarol kepet, mikozben mas meg webkamon masztizott a lannyal. Az eloben levo dolgokrol ne is beszeljunk:( helyesnek mondanak a lanyok de ennyi. Elobe se probalkoznak es kaptam mar olyan visszajelzest is, hogy: nem erezte hogy en akarnek tole valamit. Miert vagyok ilyen luzer?
2020. márc. 21. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem okoskodni, vagy nemtudom, mit akarok itt neked, de ha te úgy állsz hozzá a helyzethez, hogy nyilván azért jön be az xy az adott lánynak, mert bunkó vele, akkor azzal saját magadat hátráltatod. Nekem, mint nőnek inkább jönnek be az érdekes, szinte már könyv/filmszereplőhöz hasonlóan karakteres személyiségek, mint azok, akik szinte könyörögnek azért, hogy valaki felfigyeljen rájuk.

Egyébként nem tudom, neked milyen haverjaid vannak, hogy konkrét gyűjteményük van meztelen lányokról, és/vagy azok testrészeiről, de erre, ahol én élek, ez kicsit sem általános, vagy normális, hogy egy lány... Ilyeneket osszon meg magáról.

Mindenesetre nagyon drukkolok, hogy előbb-utóbb rád találjon egy komoly (vagy nem az) párkapcsolat...

2020. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, nagyon hasznos volt. Tenyleg konyorgok a figyelemert de ez eddig nekem fel se tunt. Talan ezert is esik annyira rosszul az elutasitas. Ez most felnyitotta a szemem😅
2020. márc. 24. 19:05
 3/3 Laylah ***** válasza:
Sokan összekeverik az önbizalmat a bunkósággal sajnos.
2020. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!