Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet még kiút? Normális ez...

Llaa@ kérdése:

Lehet még kiút? Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés

Egyszer már írtam, hogy kicsit gondban van az életem. Azóta még rosszabb sajnos. Én úgy gondolom, nagyon kevés az az ember, akinek még sose jutott eszébe az öngyilkosság gondolata. Talán valameddig normális is ez. Gondolom az, hogy napi több órát gondolok rá, az már nem. Eddig visszatartott az, hogy anyukámnak fájdalmat okoznék. De már nem érdekel, annyira megváltozott. Nekem ez a gondolat nem szomorú, hanem megnyugtató, hogy nem kell már sokáig azt csinálom, amit nem akarok. A jövő már egyáltalán nem érdekel, nem hiszem, hogy bármi jó várna rám. Két kapcsolatom volt, a második most is tart. Hát ez még rosszabb, mint az előző. A srác nem való sok mindenre. Csak a wow érdekli meg a közösségi oldalak. De az idő úgyis megoldja helyettem, mert nem találkozhatunk a járvány végéig, ami jó pár hónap. Nagyon vidáman telnek az itthoni napok, a nevelőapám beszólásaival.

Még több, mint két év, mire végzek az egyetemmel. Ha kihúzom addig, akkor végre elmehetek messzire. Párkapcsolatot nem is akarok többet, ebből a kettőből is tudom, hogy nekem nem sok jót tartogat a jövő ilyen téren sem.

Mit lehet erre a helyzetre mondani? Tényleg már úgy érzem, hogy nem akarom folytatni.

22/L


2020. márc. 24. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülj annak, hogy megvan minden végtagod,egészséges vagy! A többi meg megoldható! Te állj pozítivan az élethez, lásd meg a szépségeit (mert sok van)!

Sokkal nehezebb, rosszabb sorsok is vannak nállad és ennek ellenére élni akarnak,mert még az állapotuk vagy a nehéz helyzetük ellenére is találnak dolgokat amiért akarjanak élni! Fel a fejjel...

2020. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, és a világtól való elszeparálódásra vágyom, ami által talán nyugodtabb, zökkenőmentesebb lehet az életem.
2020. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked új társaság kellene ami pozitív kisugárzású. Akarsz beszélgetni?
2020. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy valaki megért de persze nem jó, hogy más is így érez.

Persze, szívesen beszélgetek :))

2020. márc. 29. 09:12
 5/5 anonim válasza:
Írj, ha gondolod.Szívesen beszélgetek veled.
2020. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!