Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék saját magammal?

Mit tehetnék saját magammal?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy hipochonder vagyok. Jeleket keresek magamon mindig és figyelem a testem, most mindig emlőrák jeleit kutatom magamon. Múlthéten kedden voltam egy orvosnál, aki ultrahangon megnézett nagyon alaposan és azt mondta teljesen negatív. Ezután elkezdtem keresgélni mégis apró csomókat és gondolom a mirigyeket éreztem, ezért elmentem máshova ultrahangra tegnapelőtt. Ott is teljesen negatív eredményt kaptam, mégis azóta is új kis csomókat keresek és megijedek mindentől akármit találok.Pedig tudom hogy szinte biztos hogy csak mirigyek mert két nap alatt nem alakul ki semmi elméletileg.

Fiatal vagyok.

És a fő probléma: Nem tudok sajnos már aludni sem emiatt, mert egyszerűen azt érzem hogyha nem csinálok önvizsgálatot percenként akkor lemaradok valamiről és túl késő lesz.

Amikor próbálok parancsolni magamnak hogy ne nézegessem egyszerűen félelem tölt el és az az érzés hogy mi van ha van ott valami ezért mindig ott van a kezem, keresgélek.

Mit tehetnék?


2020. márc. 26. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyedül nem tudod megoldani, pszichológussal próbáld meg. Itt hiába fogják mondani hogy ne foglalkozz vele meg úgy sincs semmi bajod, ha te mentálisan rá vagy feszülve a témára, egy netes tanács nem fogja megoldani.
2020. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen fel fogok keresni egy pszichológust csak sajnos a jelenlegi járvány helyzet miatt nem fogad egyik sem, vidéki városban lakom elég kevés pszichológus van.

Köszönöm a válaszodat, hátha addig 1-2 tippet kapnék míg nem jutok el pszichológushoz.:)

2020. márc. 26. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!