Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet semmit nem érezni?

Lehet semmit nem érezni?

Figyelt kérdés
Tehát úgy tényleg semmit, hogy minden olyan üres. Mintha elfelejtettél volna érezni.
2020. márc. 27. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetséges.Én ebben a cipőben járok és senkinek nem kívánom.A reménytelenség és az állandó szenvedés váltotta ki.Írhatnék regényt,de már fáradt vagyok.
2020. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ép lelkű embernek szerintem nem. Annyira sérült pedig nem voltam még hogy az ilyent megtapasztaljam. De az a tippem hogy valamit mindig fogsz érezni. Max nem látod meg Mint ahogy testrészeidre se gondolsz nap közben mégis megvannak működnek és érzed mindet.
2020. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Sok meditációs gyakorlattal elérhető a "nem gondolkodó" tiszta tudat. Ez egy gondolatoktól, érzelmektől mentes állapot. Megtapasztalni nem kell olyan sok idő (gyakorlás) de ha valaki hosszabban/stabilabban benne akar maradni - ahhoz általában több évnyi munka kell.. (A lényeg hogy van ilyen.)
2020. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen :(
2020. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már mintha kezdenének vissza jönni az érzéseim...tudom furán hangzik, de mintha mist a szürkéből egy árnyalatnyival talán színesebb lenne. Bár még nem az igazi, de mikor elsírtam magam sokkal jobb volt.
2020. ápr. 15. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!