Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azért nem vagyunk pozitívak...

Azért nem vagyunk pozitívak és boldogok, mert félünk, hogy a környezetünk kirekeszt minket?

Figyelt kérdés

Legalább is én azt figyeltem meg, hogyha a sok negativitás, a depresszió közeli állapot után jön valami sugallat, hogy ezen változtassak, akkor észreveszem, mennyire is boldogtalan a környezetem és hogy mennyire lehúz. Panaszkodnak mindenre, a munkára, arra, hogy be kell járni (nekünk még egy ideig most is bekellett és ezt érezték igazságtalannak), hogy ez rossz, az rossz, ez bunkó, az paraszt, ezt nincs kedvem megcsinálni, jaj de rossz az idő, stb. Én is ilyen voltam és hajlamos vagyok még mindig ilyen lenni, de szeretnék ezen változtatni. Csak ha megváltozom, akkor az ilyen panaszkodós emberek (azaz 90%-a az országnak) furcsán néz rám, nem tud velem azonosulni. Plusz aki azt szokta meg, hogy folyton rossz kedvem van, mert régebb óta tart egy rossz időszakom, az nem tudja hova tenni, ha egyszer csak már nem a depizős panaszkodós társa vagyok és nehezen jut el a tudatáig, hogy az eddigi életszemléletem már csak a múlt.


Mit gondoltok erről?


2020. ápr. 3. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
együttérzek bro. nekem is ez van
2020. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Ha boldog vagy akkor irigykedni fognak rád és nem rekesztenek ki.
2020. ápr. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!