Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs senki, aki meghallgatna....

Nincs senki, aki meghallgatna. Egy szörnynek érzem magam, aki nem én vagyok. Tönkretettem mindent. Mit tehetnék? Járok szakemberhez, köszi. De havi egy beszélgetéstől nem vagyok jobban.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 17:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
A szakember szerint mi a diagnózisod, Péter?
2020. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Kevert szorongásos depresszió.
2020. ápr. 8. 18:06
 3/43 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy kevert? A szorongásod tárgya ismert, vagy diffúz?
2020. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

"A kevert szorongásos és depressziós zavar diagnózisát olyan esetekben adjuk, amikor a tünetek nem eléggé erősek, vagy túlzottan sokfélék ahhoz, hogy a depresszió és a különféle szorongásos zavarok kritériumait kielégítsék"

Szorongás alapja, hogy nem vagyok elég jó és elhegynak.Ami megis történt.

2020. ápr. 8. 18:21
 5/43 anonim ***** válasza:

Ki hagyott el? Hány éves vagy?


Milyen módszerrel kezel a doki?

2020. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Feleségem.

35vagyok.

Gyógyszerrel

2020. ápr. 8. 18:40
 7/43 anonim ***** válasza:

Keress vkit, aki ún. kognitív terápiával gyógyít. Viszonylag rövid idő alatt egész jó eredményeket lehet vele elérni, ha együttműködő vagy.


Testi tüneteid, mint pl. fogyás, alvászavar ilyesmid van?

2020. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Hát most viszonylag elég nehéz, mert mindenki online akar rendelni.De körülnézek, köszönöm.

Enni már tudok.

Alvászavarom az van egy-két órát tudok aludni általában, akkor is ver a víz, meg összevissza álmodok.

2020. ápr. 8. 18:49
 9/43 anonim ***** válasza:

Ó, ha már enni is tudsz, az jó! A rendszeres evés fontos ahhoz, hogy életben maradj, tudod?


Gyerek van? A szüleid élnek? Együtt nőttél fel velük?

2020. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Igen, köszi a troll beszólást, de tudom, hogy enni kell az életben maradáshoz.Nincsen közös gyerekünk.Ezek szerint szerencsére.

Csak anyukám él.Igen együtt nőttem fel velük.Többé kevésbé.

19 voltam mikor apu meghalt.

2020. ápr. 8. 18:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!