Emo-nak számítok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én Emo nak számítok?

Ugyebár ez egy életérzés ahol az érzések kerülnek elsődleges pozícióba.

Szerintem érzelgős vagyok, bár sírni nem tudok mivel egy időben sokat sírtam és fáj a szemem. A fájdalmat azóta "nevetve" tudom ki adni magamból.

Barátaim szerint jó szívű és segítőkész (meg ha én nem is veszem észre).

A hajamat nem vasalom, idő hiány miatt és félek hogy leégetem. A szemembe lóg és Perpill kék haj tincsek vannak benne, viszont oldalt le van vágva mert viszket a hajamtól a fülem.

Nem vagyok meleg sőt erőteljes heteró.

Ha minden igaz a Hurt emo és a Hard közt vagyok mivel voltak rosszabb napjaim...

Fekete cső szárú nadrág és fekete öv. A pólóm álltalában fekete vagy sötétkék, valamilyen világos mintával (álltalában inkább fehér minta).

A pulcsim álltalában fekete de van benne fehér minta és 70%-ba rajtam van a kapucni.

Szemüveges vagyok.

Imádom a maszkokat mivel takarják az arcom...

A bal csuklomon hordok egy fekete-fehér kendőt. És egyet néha a másikon de az koponyás és piros, fekete viszont van mikor a nyakamba van.

Fekete-fehér cipőt hordok mert a bakancsot nem szeretem legalábbis magamon.

2 féle lancom van ami egyik-másik oldalomon van. ("kutya" lánc és bicikli lánc).

Imádom a verseket, és szoktam írni is... De nem szeretem mert "nem tökéletes" emiatt álltalában a kukába végzi.

Nem vagyok jó ember ismerő mivel egyáltalán nincsenek előitéleteim, vagyis olyan ami miatt nem haverkodnék vele olyan nincs.

Csak lány barátaim vannak akik inkább rockerek.

Zenei izlésem: AFC, Road, Panic! Át the disco, és ritkábban AWS, Tankcsapda, Gorillaz és ennél ritkábban Goldfish.

Bár minden zenét hallgatok ami tetszik de főleg a Road és az AFC-t.

Nagyon könnyen fel lehet engem viditani, elég ha valaki rám mosolyog vagy viccet mesél.

Sajnos cigizem, alkalmakkor iszom és kávézom. Nem füvezem és semmilyen más dolgokat sem fogyasztok.

Nem vagyok vegetáriánus. Viszont edzem, hogy hátha jobban elfogadom magam de nem viszem tulzásba.



F/16



2020. ápr. 9. 01:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Legyél rocker, vagy metalos. De emo semmiképp se.
2020. ápr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne skatulyázd be magad semmiképp, nincs értelme! :) Viszont meglepő a kérdés 2020-ban, az emo-k szinte nyom nélkül eltűntek 2010 környékén. Sajnos pont ez mutatta meg, hogy nem volt ez sosem életérzés, csak egy rövid ideig tartó divatirányzat.
2020. ápr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%

nyugi en is ilyen voltam 16 evesen. mara munkahelyem van normalisan nezek ki es epitgetem az eletem. kifogod nöni.


23f

2020. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Úgy döntöttem, hogy akkor majd kin vagy nem. Majd az élet eldönti!

Bár olyan mintha jönne vissza, vagy legalábbis hasonló. (külföldi TikTok kérek de néha az inkább csak Pózerségnek érzem...)

2020. ápr. 9. 09:42
 5/22 anonim ***** válasza:
Tanács: önmagad legyél! Ne majmolj semmilyen csoportot. Birkaként követni akarod a nyájat és beleolvadni, hogy ne legyen önálló hangod, személyiséged? Vagy inkább tökös akarsz lenni, aki után mennek a birkák?
2020. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Alapjáraton se vagyok falkavezér. Csöndes vagyok amíg fel nem olvadok. Utána már minden okés. Ha baszolnak akkor ő koppan nagyobbat ha nem bántanak akkor én sem őket. 90% ba kerülöm a bajt mert számomra nincs értelme a farok meregetésének mert a verekedés nem jó dolog vagyis szerintem felnőttek módjánként is meg lehet beszélni, de ha nem működik akkor rá kell hagyni. Természetesen nem a szabajszeru küzdő sportokra gondolok!

Majmolni nem szeretnék senkit, igazi Emo példakép nincs előttem, és apám szerint vagyok Emo. Ami valamilyen szinten igaz is... De akkor folytatom ezt és leszek olyan amilyen vagyok!

Köszönöm mégegyszer mindenkinek a válaszát! :)

2020. ápr. 9. 14:03
 7/22 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok, jó látni, hogy milyen felnőttesen, éretten gondolkodsz és fogalmazol! Jól látod, nincs szükség arra, hogy másokat kövess, de arra se, hogy a birkák téged kövessenek, hanem arra, hogy értelmes és gondolkodni tudó emberekkel vedd körül magad! Innentől kezdve viszont teljesen mindegy, mit szeretsz, mit hallgatsz, a lényeg az, hogy azon kevesek közé tartozol, akik tudnak és mernek is a csordán kívül gondolkodni!
2020. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
sose dobd ki a verseidet!
2020. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

És ígérem, innentől nem dobom ki a verseimet!

2020. ápr. 9. 20:53
 10/22 anonim válasza:
100%

Szerinten kövesd az érzéseid, és nézz ki úgy ahogy te szeretnél. Én személy szerint szeretem ha valaki máshogy néz ki mint a többiek, és meri vállalni azt ami neki tetszik, akár mások rosszalló véleménye ellen is.

És a verseidet ne dobd ki, nem is gondolnád milyen értékes. A saját gondolataid, vagy akár fájdalmaid amit rímekben adsz ki magadból. Ez egy művészet, ne dobd el magadtól, legyél rá büszke.

A zenei ízlésed meg nagyon jó, én még egy jó kis slipknotot hozzádobnék! ;)


16/L

2020. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!