Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legnagyobb problémáimról...

A legnagyobb problémáimról sem beszélek senkinek. Baj ez?

Figyelt kérdés
Például senki nem tudja, hogy több milliós hitelem van, amit nem tudok fizetni. Még a legjobb barátomnak sem mondtam el. Rengeteg ilyen dolgom van, amik miatt szenvedek, de nem merem elmondani senkinek, csak csendben szenvedek és remélem hogy majd megoldom valahogy. Baj ez?

2020. ápr. 17. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha magadban ezt megfelelően tudod kezelni, feldolgozni, akkor nem baj.
2020. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ha nem bízol senkiben annyira, hogy elmondd akkor nem baj, de ha van olyan akibe bízol annyira, hogy elmondd csak nem mered akkor baj.
2020. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Igen, baj. Nem kötelező a családdal, ismerőseiddel megosztani, de amikor szakember segítségét sem kéred, csak várod, hogy majd lesz valahogy, az gond. Legalább egy pénzügyi tanácsadóval/hitelügyintézővel tárgyalj, mert biztos, hogy lenne valami megoldás, de azt nem az interneten fogod megtalálni. És ha más területen is vannak gondok, pl. egészségügyi, akkor orvossal konzultálj. Stb.
2020. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én meg szerencsejáték függő vagyok és már több mint 15éve tart, belehalok, hogy nem mondhatom el neki!
2020. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen mert egyedül vagy a problémáddal! Honnan van hiteled? Mid van veszélyben?
2020. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Diákhitel. Nem tudok lépni, inkasszó van a számlámon, nincs kitől segítséget kérnem és nem is tudnék, lelkileg.
2020. ápr. 20. 22:57
 7/17 anonim ***** válasza:
A diákhitel a legkedvezőbb kamatozású hitelek egyike. Ezek szerint akkor iskola után nem mentél el dolgozni már ha befejezted az iskolát.
2020. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elég hosszú lenne itt leírni a történetemet, meg mindenki siránkozik, én nem akarok beállni a sorba. Legyen annyi elég, hogy árva vagyok, akit full alkeszek vettek magukhoz. Talpra álltam viszonylag, de a hiányos alapok meglátszanak. Természetesen dolgoztam és fizettem, aztén leestem lábról és nem tudtam, a kamatok meg gyűltek. 2 millió a tartozásom, másnak bagatell, nekem tönkreteszi az életem, lehetetlen feladat kifizetni. természetesen nem a hitel a hibás, nem erre akartam kilyukadni.
2020. ápr. 20. 23:22
 9/17 anonim ***** válasza:

Részvétem! Egyedül nem lehet könnyű. A 2 milla nem a világvége. Van aki ház hitellel eladósodott egy életre 30-50 millióval miközben nem tehetős csak átverték a devizahitellel. Most elvileg moratórium van. Ingyenes jogi segítség vonalon kérdezd meg h zár alá vehetik-e a számládat ha ez súlyos megélhetési problémákat okoz!

A bankkal vedd fel a kapcsolatot és kérj egyedi részletfizetést! Van most is munka csak kevés. Facebook-on is vannak munka és munkáskereső csoportok. Talán érdemes lenne a szar melókat is elvállalni mert visszakapnád az irányítást és ez erőt adna. Pl Pestre kerestek glettelésre embert. Napi 80 nm 15000 de ha többet csinálsz akkor többet fizetnek. De vannak más melók is. Legyen nálad az irányítás az életed felett!

2020. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rám nem vonatkozik a moratórium, mert már felbontották velem a szerződést. Nő vagyok, persze ez nem jelenti azt, hogy nem tudom megtanulni a glettelést. Igazából elhelyezkedtem már tavaly, de az első fizetésemet azonnal teljesen leszedték, nem tudtam megvenni a vonatbérletemet meg kifizetni az internetemet így dolgozni sem tudtam. Voltam bent náluk azt mondták még egy részletet fizessek be, akkor újrakezdhetem a részletfizetést de hát egy buszjegyet sem tudok venni. Most egy néninek segítek a kertben, bevásárolni, főzni, takarítani de szeretnék rendes munkát de így nem lehet. Nem a hitelt hibáztatom, mert tudom hogy sokaknak segített én egy speciális eset vagyok sajnos.
2020. ápr. 21. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!