Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másoknak is van sok elmulaszto...

Másoknak is van sok elmulasztott lehetősége?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat gondolkozok, hogy mire vittem volna ha ebbe belemegyek, ha abba belekezdek ...


Volt pár olyan lehetőség, ahová úgymond számítottak rám.

Pl. sportklubbokban, több helyen is.

Munkahelyeken, baráti körökben, egyetemen.. és én soha nem léptem be, nem használtam ki a lehetőséget. Nem tudom, hogy miért.


Most 30 éves vagyok.

Engem mindig invitálnak és én soha nem fogadom el. Magányos farkasként működök, de miért? Miért nem vagyok képes valamivé válni?


Mert így se sportoló nem lettem, se üzletember, se semmi, csak úgy vagyok. Pedig biztos, hogy tudnék kezdeni sok dologhoz. De miért nem tudok megragadni egy alkalmat a sok közül?


2020. ápr. 17. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Félsz a változástól, nem akarsz kimozdulni a komfortzónádból, nem vagy elég kitartó. Ezeket tedd rendbe és utána hajrá :D
2020. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ha 16évesen csatlakozom a színjátszó körhöz a suliban, ahol mostanra már neves színészek voltak benne, én sem itt lennék, b/sz/d!
2020. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De arra is gondoltam, hogy ha élek egy lehetőséggel, életfogytig tartó balesetet szenvedek és így kikerültem a bajt.-
2020. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már vagy 8éve ugyanannál a sz/r cégnél dolgozom, ahol több mint 2éve lebeszélt egy havercsaj, hogy váltsak, mert ez nem a jövő számomra. Ő most sz/rban van az új helye miatt, az enyém meg stabilabb.
2020. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!