Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudom hogy skizofrén...

Honnan tudom hogy skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
Van nehány tünetem pl hangokat hallok, dolgokat látok, néha nem tudom mit csinálok és másoknak nem tudom / nem emlékszem hogy ezt meg azt mikor és miért írtam. Az éjszakáim borzalmasak. Állandóan rettegek . Alig alszok. Szerintetek mi ez?

2020. ápr. 18. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Onnan, hogy egy szakértő ezt megállapítja rólad.
2020. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a többi személyiségedtől, az vagy-e.
2020. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem keverendő össze a disszociatív-személyiségzavar és a skizofrénia. De poénkodj csak, remélem hasonló mentális betegségeket nem kell majd átélned :)


Kérdező, fordulj pszichiáterhez, aki majd esetleg gyógyszeres kezelést javasol egy kivizsgálás után.

2020. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt pszichológusom de a karantén időben minden szakember kb elhagyott úgymond..szóval valami más ötlet?
2020. ápr. 18. 16:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és aki viccelődött ezzel... nem akarok bunkó lenni és veszekedést indítani de szerintem nem akarod átélni azokat amiket én. Több napja alig alszok-rémálom miatt is. Fura dolgok történnek velem, de mindent nem akarok leírni hisz nem sajnáltatni jöttem magam. Csak kérlek mellőzzétek az ilyen hozzászólásokat. Így is feszült vagyok. Köszönöm!
2020. ápr. 18. 16:49
 6/11 anonim válasza:
Szia, Esetleg ha megtudod engedni a mgán dokit akkor még az járható út, sok van akivel valamilyen formába, de videóhíváson keresztúl is praktizál. Tudom a ilyen kor a gyógyszer csak tompít, kellene valaki akivel tudsz beszélgetni.
2020. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen
2020. ápr. 19. 13:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés jól feltéve úgy hangzik, hogy ez milyen betegség lehet.
2020. ápr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Feszült vagy? Mégis mitől? Van ágyad, hallod a hangokat.

Egy siketnéma skizofrénnek rosszabb!

Skizofrte vagy!

2020. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg nincs otthon valami nyugtató, vagy altató, amit beszedhetsz?

Amúgy milyen hangokat hallasz? És mitől félsz?

2020. máj. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!