Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy jól érzem...

Normális, hogy jól érzem magamat kövéren?

Figyelt kérdés
Nem írom le hány kg vagyok lány létemre, mert úgysem hinnétek el. Egyszerűen szeretek ebben a testben lenni, bár utálom a ronda fejemet, de szerintem még így is dob rajtam ez a jó pár kiló.
2020. ápr. 20. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te életed te döntésed. Sose szégyeld
2020. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Csak rövid életed lesz, és a vége felé eléggé fájdalmas.
2020. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Megnézhetek rólad egy képet hogy hogy nézel ki? :)
2020. ápr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Nincs vele probléma, viszont egészségtelen
2020. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez lenne a normális mindenkinél. A lényeg hogy szeresd magad
2020. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5# :) <3
2020. ápr. 26. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet pontozni nullára, de akkor is igaz, hogy így korán és fájdalmasan fogsz meghalni.

Szerinted ez jó dolog?


Ilyen alapon akár kábítószerezhetnél is, nem?

Mert úgy még hamarabb és még nyomorultabbul halsz meg ugyan, de addig milyen kellemes lesz?

2020. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valakinek ez all jol tenyleg!! 😊 Egyebkent utolso, ez nem feltetlenul igaz. Rengeteg embert ismertem akik el voltak hizva, tobbseguk 80 eves koraig elt. Az annyira nem korai, nem? Ellenben tobb fittnek mondott embert ismertem akik 50 evet eltek, vagy 50 valahanyat. Genetika is. Csaladomban is van egy-ket elhizott rokon, alig van valami egeszsegugyi problemajuk. Ami miatt kialakul igazan az a mozgas hianya, tehat kerdezo abban tenyleg igaza van az elozonek, hogy mozogj minel tobbet, mert tudnak fizikai problemat okozni a plusz kilok enelkul.
2020. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"80 eves koraig elt"

És ha alapból 95 évig élt volna?

2020. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nezd, sose tudni. Lehet valaki jobban szereti megelni a pillanatokat es jokat enni. Valakinek a keves boldog ido tobbet er, mint 100 ev teli onmegtartoztatassal pl a kajat illetoen. Ertem, hogy jot akarsz, de mindenkinek mas es mas az ami jo.
2020. máj. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!