Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hova tünt belőlem a lélek?

Hova tünt belőlem a lélek?

Figyelt kérdés

"Lélekvesztő, ez egy érzésamitől már sosem szabadulsz.

Lélekvesztő ez egy hely a testben ahol minden elpusztúl"

Aws zenekar


Úgy érzem mintha nem lennének érzéseim, pedig régen nagyon sok volt és 1 éve eltüntek és csak most vettem ezt észre és nagyon zavar.

Kérem szépen hogy aki válaszol az azt írja hogy tudnék ebből kijönni?

Köszönöm előre is



#halál #élet #lélek #érzés #hiány #bánat #szomorúság #lélekvesztő #érérzelmek #örömhiány
2020. ápr. 29. 13:09
 1/6 anonim válasza:
Újra kell építened mindent. Mivel okot nem írtál, hogy miért, arra tippelek, hogy fogalmad sincs. Üdv a klubban. Legtöbben ilyenkor pszichológust javasolnak, de a helyzetre való tekintettel ez most nem jó ötlet. Visszatérve az első mondatomra, az első tornya a váradnak már megvan. Észrevetted azt, ami lényegében bánt, a lelkednek egy része vissza akar térni.(lol eskü nem vagyok ilyen spirituális ember) Muszáj leszel erőt venni magadon, kitűzni magad elé célokat stb. Teljesen szerintem ebből már nem lehet kijönni. A heg sem tűnik el, lehetett mély a seb és szinte láthatatlan...
2020. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert elnyomtál magadban mindent.
2020. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ohhh ez igaz. De a régi 2 éves fájdolmak meg traumák már nem fájnak. Kész vagyok tovább lépni csak zavar ez a változás és ez ellen szeretnék tenni
2020. ápr. 29. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nincsenek érzéseid, mert az érzéseid elnyomása révén érzéketlenné váltál.
2020. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben a vírusos helyzetben még pszichológushoz se tudsz menni de én már próbáltam ezt mert mindig mélabús voltam Optimizmus 10 pontban olvasd el és figyelj oda rá lehet, hogy segíteni fog: Tíz pont az optimizmusról amit érdemes megfogadni!


1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!


2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !


3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!


4 A természet legnagyobb csodája vagyok!


5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !


6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!


7 Nevetni fogok a világra


8 Ma megszázszorozom értékeimet


9 Most fogok cselekedni


10 imáimban útmutatást kérek

2020. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újra kell építened a bélflórádat.
2020. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!