Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok féltékeny, ha...

Miért vagyok féltékeny, ha vki más megöleli a barátnőmet és miért féltem mindentől?

Figyelt kérdés

Szóval ez van, amit a fentiekben olvastál.

Mindketten lányok vagyunk, szóval nem járunk vagy ilyesmi.

Ált talános iskolásás baraimat is keveltem és a mostaniakat is, de ő íránta vhogy teljesen mást érzek.

Mindig vele akarok lenni, a kedvében akarok járni, mert ő is segítet nekem és úgy érzem mindig tartozom neki, már azzal, hogy a barátom. Elöször íránta éreztem aggodalmat, mikor rosszul lett a suliban. Már attól is, féltem hogy nem vagyok ott mellette, pedig tuttomal szerető családja van.

Nem szereti ha ölelgetik és én ezt tiszteletben is tartom, de más osztály társak nem. Ilyenkor elkap a féltékenység. Mikor ő ölelt meg engem nagyon fura meleg/jó érzés kapott el. Ilyet még nem éreztem, pedig ölelkezős vagyok.

Stb.


Szóval nem tudom, mivan velem. Őt különlegesnek tartom, de egyben tartok is tőle, mert nagyon jó megfigyelő és esszes, velem ellentétben.


16/l


2020. máj. 9. 14:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Oh és mikor megláttam, hogy továbbított nekem egy üzetetett, akkot nagyon mérges lettem, hogy mással is beszélget, de végül kiderült hogy csak az anyja küldte neki, de egy mini szívroham kapot el.
2020. máj. 9. 14:59
 2/4 anonim ***** válasza:
nem sajatithatod ki es varhatod el hogy ne legyenek barati rajtad kivul. azert mert masokkal is tartja a kapcsolatot, ugyan annyit ersz neki. de nekem furcsa ez a melegseg erzes oleleskor, meg igazabol az is ahogy beszelsz rola. nem lehet, hogy bejon neked? csak gondolkozz el ezen. lehetsz peldaul panszex, aki nem a nembe szeret bele hanem a személyiségbe. tehat egyarant ferfiba es nobe is. ez meg nem jelent biszexualitast
2020. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlságosan ragaszkodc hozzá
2020. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom kisajátítani, szeretem ha minnél többen vagyunk együtt, csak ez rám tőr olykor. A pánszexualításról meg annyit, hogy vannak olyanok, akik a személyiségbe szeretnek bele és nem jelent feltétlen pánszexualitást. Az lehet, hogy vonzodom hozzá és bevallom a testét is csodálom, szóval lehet kívánom őt, de ezt nem akarom elfogadni. Azt hogy én egy lányba legyek szerelmes aki mellesleg hetero és úgyérzem ezzel hátbadöföm, a tartozás érzettel egybevéve, hogy elkezdet barátkozni velem.
2020. máj. 9. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!