Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok normális? Kezdek...

Nem vagyok normális? Kezdek megőrülni? Valaki még van ezzel így?

Figyelt kérdés

Hetek óta csak egy témán tudok gondolkodni ez pedig a leszbikusság. Semmi oka nincs, hogy ezen gondolkodom, mert nem szerettem bele lányba, nem izgatnak fel a lányok. Egyszerűen csak elkezdtem ezen aggódni. Azóta rettegésben élek minden percben. Bámul a falamat, éjszaka nem tudok aludni, de amikor sikerül is, leizzadva kelek fel és egyből hányingerem lesz. Napközben jó, ha egy banánt megeszem. Amíg el nem kezdődött ez az egész, nem voltak képzeleteim arról, hogy milyen lenne egy lánnyal. De mivel egész nap ezen kattogok, ezek is jönnek elő. Egyszerűen borzalmas érzés, mert tudom, hogy ezeket soha nem tenném meg. Minden percben megkérdőjelezem, hogy most akkor a fiúkat szeretem vagy nem? Miközben tudom, hogy őket szeretem. Napról napra rosszabbul vagyok. Mindig is hajlamos voltam az ilyen gondolatokra csk eddig a halál, betegségektől való félelem volt.

Kérem valaki segítsen! Kamaszkorban vagyok, még az elején. Egyre jobban szétesem.



2020. máj. 10. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A válasz egyértelmű igen.
2020. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja es még valami... Állandóan úgyérzem meg kell kérdeznem, hogy mi a bajom.
2020. máj. 11. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!