Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha csak úgy depis leszek? T...

Néha csak úgy depis leszek? Többi lent

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni az egészet

Egész végig kamu barátokkal voltam anyuék al nem vagyok valami jóba Mindig csak engem piszkálnak hogy ez nem jó Az nem jó a többiek mindig kiközösítenek Mármint a volt barátaim szinte egyedül vagyok a tanulmányom is egyre romlik

Nem tudom mivel dobhatnám fel a napjaim....

Ötlet?


2020. máj. 13. 08:29
 1/5 anonim válasza:
83%
Szia. Magadnak kell rájönni. Nekem is volt ilyen, engem a könyvek között talált meg a boldogság
2020. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulás elterelheti a figyelmed, valamint keress új hobbikat, olyan dolgokat, amiben fejlesztheted magad, rajzolás, sportolás, naplóírás, olvasás, könyvírás, stb. Bárkivel megeshet az ilyen, de mivel a körülményeken nem tudsz, ezért a saját hozzáállásodon kell változtatnod. A barátok pedig maguktól jönnek és mennek, nem kell erőltetni, csak várni. Egyébként több ismerősöm van, akik itt találtak maguknak barátokat, ez is egy opció lehet. Kitartást neked, remélem megtalálod a dolgokat, melyek teljesség teszik az életed :)
2020. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- keress levelezőtársat (egész jó applikációk vannak rá)

- csináld azt, amiben kedved leled. Neked kell tudnod, mi az (olvasás, zene, akármi)

- igyál hangulatjavító teát. (bioboltokban lehet kapni).

2020. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Depis... Ja, depis... Siman csak unatkozol és levert vagy. A világon semmi koze a depresszióhoz.
2020. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a valaszokat :)
2020. máj. 13. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!