Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom, hogy kamu...

Honnan tudhatom, hogy kamu barát, vagy sem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel karantén előtt minden nap órákon át írogattunk messengeren, most viszont másfél hónap után /másfél hónapig semmit nem írt, utoljára is én írtam rá/ rámírt, hogy amúgy jó lenne beszélgetni.. valamiért úgy érzem, hogy egyszerűen kihasznál.. Mit kéne csinálnom vele?

2020. máj. 15. 22:44
 1/2 anonim válasza:
Ha igaz barátnő lenne, és ha szeretne, akkor keresne téged. Ezekből amit leírtál ne haragudj de az jön le hogy nem kíváncsi rád..Ha írsz neki és nem igazán reagál akkor én a helyedben nem keresném. Idővel úgyis feltűnik majd neki és ha fontos vagy a számára akkor magától keresni fog téged. Ha pedig nem, akkor az ilyen "barátokért" nem kár.😉
2020. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
LE VAGY TOJVA, azt jelenti
2020. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!