Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálom ha hozzám érnek?

Miért utálom ha hozzám érnek?

Figyelt kérdés
Ha egy egy közeli rokonom hozzám ér nincs vele bajom és ha egy haver azzal sincs annyira de egy idő után tőle is el húzódok. De ha egy szüleim barátja már távolság tartó leszek és ha csak közelebb lép én hátra vagy el is megyek.

2020. máj. 23. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,de még a rokonaimat se szeretem,ha hozzám érnek...úgylátszik ilyen tipusú természet vagyunk.
2020. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok mindenből ered. Baratnőm, ha meg akarta simogatni az arcom, csak úgy, elkaptam. Valószínűleg azért, mert olyan helyen nőttem fel, ahol vki az arcom felé nyúl, abból nem simi lesz. Én ezért nem rajongok az ilyesmiért. Bennem maradt, ha valaki felém nyúl, az fájni fog.
2020. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!