Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, ha huszonévesen...

Mit tennétek, ha huszonévesen teljesen összeomolna a világképetek, és az élet minden szegmensében lenullázna titeket?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Én szándékosan döntöttem össze magamban mindent. Milyen jól tettem .
2020. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hogy lehet így új életet kezdeni ? Egyáltalán, megéri új életet kezdenem ? Vagy temessem el magam ?
2020. máj. 23. 21:28
 3/17 A kérdező kommentje:
Egy számításom se jött össze az életben, a kutya sem kíváncsi rám, mindenki gyűlöl és rosszat akar nekem. Mi a Jóistenért születtem erre a Földre, ezt mondja meg nekem valami, mert annyi értelme van az életemnek, mint a nyári hóesésnek.
2020. máj. 23. 21:30
 4/17 A kérdező kommentje:
Átkozom azt a napot amikor megszülettem komolyan....
2020. máj. 23. 21:31
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Húszas éveim végén jött el a pokol. Azóta leszarok mindent. Valószínűleg a sok keserűség miatt lettem beteg. Elengedtem. Szerezz egy csajt vagy pasit és felragyog a szivárvány. Hidd el.
2020. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hiába keresnék magamnak párt, csak őt is megbetegíteném a bajaimmal, gondjaimmal. Párkapcsolatba akkor érdemes belemenni csak, ha pluszos vagyok, tehát ha jó lelkiállapotú vagyok. Nincs remény nagyon számomra. Egyik szülőm elég szigorú volt, agresszív többször, igaz barátokra meg nem leltem szert soha, vagy leléptek tőlem vagy kihasználtak. És még 50 év hátra van.... Csak azért nem vagyok öngyilkos, mert lehet az ami "odaát"vár lehet még sokkal rosszabb, bár azt kötve hiszem...
2020. máj. 23. 21:49
 7/17 A kérdező kommentje:
Komolyan, én nem tudom, a "Fentiek" nem látják, min megyek keresztül, nem érdekli őket ?
2020. máj. 23. 21:50
 8/17 A kérdező kommentje:
Annyi sok csalódás, meg kudarc ért, amit már nem tud a lelkem feldolgozni, Vonuljak remeteségbe, el a világ elől, vagy épp az ellenkezője, élvezzem az életet ?
2020. máj. 23. 21:56
 9/17 A kérdező kommentje:
Oké, tegyük fel azt, hogy innentől csak jó dolgok fognak velem történni és csak szép emlékeim lesznek. A sok szart amin keresztülmentem nem fog kitörlődni.
2020. máj. 23. 22:02
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Mit jelent a szar? Amúgy élvezd az életet ha teheted. Ne keress kifogást. Nekem már nincs ötven. Öt sem. Nem azért mert öreg vagyok. Csak beteg. Ami vitte anyum. Visz engem is. Hidd el, mindig lehet szarabb. Sokkal szarabb.
2020. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!