Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit rakhat az ember egy...

Mit rakhat az ember egy időkapszulába, hogy mondjuk 10 év múlva ha kinyitja, akkor is jól tükrözze a karantén alatti lelkiállapotát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt rajzokra, tárgyakra, írásokra stb.

2020. máj. 26. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
maszkot
2020. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezfertotlenitot,Bab konzervet,
2020. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
egy mostani újság
2020. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felírnám egy papírra, milyen intézkedések voltak/vannak, meg pl. hogy hány fertőzött/haláleset volt Mo.-on, a világon összesen, melyik országok voltak gócpontok, szóval minden ilyen adatot, de én adat-mániás vagyok :D Ezenkívül újságcikk, vagy ha tudsz nyomtatni, akkor netről legérdekesebb cikkeket. Én fotóztam olyanokat, hogy pl. ki volt rakva a gyógyszertárra, hogy "MASZK KAPHATÓ!!!", meg a kisboltra, hogy egyszerre X ember mehet be, szóval amiket kissé szürreálisnak tartottam, szóval ha lenne ilyen időkapszulám, ezeket kinyomtatnám és beleraknám. Maszk alap! :D De nyomtatnék ki vécépapíros mémeket is :D
2020. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én csináltam olyan képeket, amikor full üres volt a szupermarket. 32 éves vagyok, még sosem láttam eddig ilyet. Találsz neten szerintem ilyen képeket. Én tuti beletenném a kapszulába.
2020. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez A karantén dolog egy rohadt nagy kamu! Boltba karantén alatt is eljártál, ugyanúgy TV sztéle mert ezt él és a világ lényegében csak kicsit állt meg. Milyen elcseszett ember az akinek ettől a lelkivilága iszonyat módon megváltozik?? Se zombik se vérfolyó az utcákon se kiégett települések, van villany áram telefon internet mindenféle közmű, a boltokban kapni élelmiszert és jó eséllyel egyetlen családtagod se halt meg. Mi a rák fa$záért kell ekkora trendi tragédiát gyártani abból hogy egy kicsit otthon kell maradni???

Ha magad se tudod hogy mi a jóisten tükrözné A lelkiállapot tudod akkor valószínűleg hogy semmiben nem változott a helyzet ahhoz képest mint ami év elején volt...

2020. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!