Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináltál ha lebuktál a...

Mit csináltál ha lebuktál a suli órán amikor rágóztál?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Úgy csináltam mintha kiköptem volna a zsebkendőbe
Komolyan kidobtam a zsebkendőbe
Nem rágózok órán
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én időmben, ha a tanár észrevette, akkor a köpenyünk zsebébe kellett tennünk, és ha óvatosabban raktuk a zsebünkbe, akkor odajött hozzánk, és még meg is paskolta a zsebünk, hogy tuti beleragadjon a rágó.

Hamar megtanultuk, hogy nem rágózunk órán.

2020. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak ki szokta velünk köptetni a kukába
2020. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rágóztam (ritkán fordult elő) akkor sikkasztottam és beszédkor a nyelvem alá dugtam. Ha mégis észrevette akkor visszatettem a csomagolásba. Vagy ha meg is szidott akkor a kukába ment. Bár volt olyan haverom, aki kihasználta ha tiszta volt a kuka, ügyesen becsomagolta, aztán óra után rágta tovább (igen, attól semmi baja sem lesz, a rágó tiszta, a kezét is megmosta). Többnyire egyébként a jófej tanárok óráin rágóztunk, mert ő is. Titokban tartottuk, és ő is.
2020. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem röhögték ki, mert kukázott a pali? :O
2020. máj. 31. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan volt az az osztály. Nem voltak olyanok mint ma, hogy "Gyáj kukázikk dikk maraggy távul tőle mer' megfog aszt fertűzött lesszel!" Persze volt az !iskolában! Aki gúnyolta, de mentünk aztán lerendeztük. És itt ne bunyóra gondolj. És ismétlem. Megmosta a kezét, és csak akkor szedte ki, amikor tiszta volt a kuka (egyértelműen üres is)
2020. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rágózok órán! Tudom hogy lebukok! De, én inkább odafigyelek órán! Nem szabad.
2020. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!