Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet azt megoldani...

Hogyan lehet azt megoldani hogy teljes legyen a személyiségem?

Figyelt kérdés

Konkrétan teljesen kitisztítottam a fejemből minden rossz gondolatot és megszüntettem minden rossz vagy férfihoz méltatlan tulajdonságot.

Ha valakinek valamit mondok mindig azt mondom, amit valamelyik tűz vagy föld elemű haver, ismerős mondott.

És ezért számomra ismeretlen helyzetekben konkrétan nem tudok mit mondani és nem tudom feltalálni magam.

Szűz férfi vagyok (Föld elemű)


2020. jún. 1. 22:32
 1/3 anonim válasza:
Gyakorlat teszi a mestert...
2020. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ismeretlen helyzetekben nem tudsz mit mondani - tehát nincs önálló véleményed -, akkor még művelődnöd kellene (mindenféle témában). Például sok könyvet olvasni. Nem feltétlen online-ra gondolok, hanem papír alapúra. Javaslom a könyvtárt - amennyiben már nincs vírusos mizéria - hosszas tanulmányozásra. Ez is egy opció. Persze megfelel a célnak egy sima könyves bolt is. Csak olvass. Ha ez nem megy, még mindig marad a YouTube-on érdekes, ismeret terjesztő műsoros anyag.
2020. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
Ahhoz, hogy teljes legyen a SAJÁT személyiséged, el kéne hagyni ezt a rossz szokást, hogy más szavait szajkózod. Azt mondd, amit te magad valójában gondolsz, ne azt, amit szerinted elvárnak tőled.
2020. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!