Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha iszonyúan...

Mit csináljak, ha iszonyúan magányosnak érzem magamat? 18/F

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban tör rám ez az érzés és már kezd elegem lenni belőle. Vannak barátaim, sőt inkább népszerűbb embernek számítok a környezetemben. De ennek ellenére, ha beszélek velük akkor egy nagyon rövid ideig jobban vagyok, de utána még kínzóbban jön elő ez az érzés. Úgy érzem, hogy én nem vagyok igazán senkinek sem fontos és hogy a barátaimnak is bőven van más ismerősünk és haverjuk és talán nem is rázná meg őket igazán, ha eltűnnék az életükből. Sajnos barátnőt se sikerült még szereznem. Voltak próbálkozások, de egyik se jött össze. Ha erre gondolok akkor még rosszabb az érzés. Egyszerűen borzasztó belegondolnom, hogy mások olyan könnyen találnak maguknak párt, én meg megint csak magányosan vagyok. Ha eljárok otthonról, amit meg is szoktam tenni, akkor az is csak egy rövid időre csillapítja ezt az érzést, de amikor visszajön, akkor még rosszabb. Mit tudnék tenni ez ellen? Vagy legalább van valami módszer, hogy enyhüljön?

2020. jún. 3. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél bővebben beszélni róla? :) Meghallgatlak szívesen 😊
2020. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen időszaka mindenkinek van. Fel a fejjel, minden jóra fog fordulni! Én 22 éves vagyok, nekem sem volt még barátnőm, de nem olyan nagy tragédia ez! Minél jobban rágörcsölsz, annál rosszabb lesz. Lazíts, élvezd az életet, járj el haverokkal, és ne feledd, bármikor rád találhat a szerelem!
2020. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy túl sokat foglalkoztat ez a kérdés. Ha értelmesen lekötöd magad tanulással, sporttal, olvasással. Esetleg tárasaágban mozi, színház... Talán akkor nem problémáznál.
2020. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem rengeteg ember van ezzel így. Azzal pedig semmi baj nincs hogy nem talaltal meg baratnot. Én ugy vagyok vele, hogy majd egyszer jon a megfelelo fiu. Barataimmal kapcsolatban sokszor en is igy erzek. Beszelhetunk ha van kedved. L
2020. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!