Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tartottam vonzónak és...

Miért tartottam vonzónak és miért akartam régen egy ilyen beteg lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés

Konkrétan ilyen szinten beteg elélyű lányt akartam magamnak:


Állatot akar ölni, akár embert is.

Fel akarta vágni valaki ereit, és ezen gyönyörködik.

Nagyon durván nem normális dolgokat csinál.


Nagyon brutális ez számomra, ma egyértelmű hogy nem akarok ilyen lányt, de régen valamiért kellet. Miért?



2020. jún. 6. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha igen akkor talán a külseje volt csak vonzó és imponált hogy téged akart. De rá jöttél hogy mégse monrmális ha ilyenről fantáziát valaki. Még akkor se ha csak fenyegetőzik vele.
2020. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Elolvastam a régebbi kérdés alattiakat is.

Lehet, hogy korábban érdekesnek találtad őt, vagy úgy vélted, hogy talán tudsz majd hatni rá, hogy megváltozzon.

Azért az is ijesztő, hogy azt hitte, hogy számodra (vagy egyáltalán bárki számára) azzal lesz imponáló, hogy állatokat akar ölni – még ha csak kitalálta is. Milyen értékrendje lehet?

2020. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!