Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan reagálnál ha egy hiba...

Hogyan reagálnál ha egy hiba miatt, vagy bizonyíték miatt, kiderülne, hogy az egész világegyetem egy szimuláció, mint pl. a 13. emelet című filmben?

Figyelt kérdés
Mennyire lennél ideges, szomorú stb... ha kiderülne, hogy te, kedves válaszoló egy programkód vagy és nem élőlény? Mit csinálnál? Öngyilkos lennél vaaaaagy?
2020. jún. 7. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
A múltkor láttam egy dokumentumfilmet, ami azt taglalta, hogy az egész univerzum talán csak egy hatalmas hologram. Aztán másnap felkeltem és tettem a dolgom. Miért kellene bármit is változtatni, még ha igaz is lenne?
2020. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
vaaaagy?
2020. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Marhaságokon nem szoktam gonsolkodni.

Neked sem kellene.

2020. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne marhaság kedves utolsó? Bármi lehetséges!
2020. jún. 7. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, tehát az is lehetséges, hogy marhaság. Vagy az, hogy nekem ez a véleményem.

Egyébként van egy logikai hiba is a kérdésedben.

Ha kiderülne, hogy szimuláció, akkor nem lehet az, hogy a kiderülés a szimuláció része? Azaz nem derül ki, hogy szimuláció vagy csak, nem valós élőlény, valós világban, hanem csak egy futtatott program, amelyben most ezt szimulálják, hogy a szimulált lényed számára kiderül, hogy nem vagy, csak virtuálisan létezel.

És a szimulálóval mi van? Lehet, hogy ő is csak egy virtuális világba helyezett szimulált valaki, akinek szimuláció a szerepe?

És a szimulálót szimuláló létezik, vagy ő is…

2020. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyen képmutatás? Minél kisebb létezésben létezünk? Vajon ki lehet a legvalódibb lény... :D
2020. jún. 7. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy lenne-e lehetőségem bármit is tenni.

Neonak se lett volna a Mátrixban, ha kívülről nem segítenek neki.

2020. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Várnám Morfológust, hogy sztárt csináljon belőlem. Vágyom a belülről barnító piercingállatra.
2020. jún. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Körberohangálnék a pszichiátrián és fölhívnám anyámat, hogy: "ÉN MEGMONDTAM" majd lecsapnám a kagylót és rohangálnék tovább aztán könyörögnék Popper Péternek, hogy engedjen végre ki
2020. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!