Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy minél több...

Miért van az, hogy minél több ember vesz körül, annál magányosabbnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Nem pedig akkor, amikor egyedül vagyok.
2020. jún. 8. 08:36
 1/5 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy nem élvezed a társaságukat. Én mondjuk szeretek egyedül lenni.
2020. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Három okot is tudok kapásból. Kicsit bővebben próbáld meg.

Nem tudsz hozzászólni a témához?

Frusztrált vagy társaságban?

Esetlen magányosan is magányosan érzed magad?

Barátaid-e egyáltalán a "társaság"?

A korod és nemed is sokat segítene...

2020. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igenem
2020. júl. 7. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a tömegben senki nem szól hozzád, illetve senkit nem ismersz, miért ne éreznéd magad magányosnak? Gondolj csak bele, a Metrón is mennyien vannak, és a legtöbben belebújnak a telefonjukba. Régebben én is bedugtam a fülest, fel a napszemüveget, és elővettem egy könyvet.

Egyébként a problémád az már régóta kortünet. Még csak a tömegben érezheti magát magányosan az ember.

2021. aug. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, igen... ez is több, mint egyéves kérdés.:D
2021. aug. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!