Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Szerintetek csúnya...

Lányok! Szerintetek csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert még soha sem mondta (még) senki se rám azt, hogy csúnya lennék, se azt sem, hogy helyes srác lennék. Magamra feltételezhetően a 'hányinger gerjesztő', illetve a 'mit akar ez itt?' kifejezőket használnám. Ezért most arra szeretnélek titeket kérni, hogy formázzatok véleményt rólam, van-e esélyem így bárkinél is, vagy inkább ássam el magam, stb. úgyis tudjátok. Aki ezt megtenné, annak előre is nagyon szépen köszönöm! A képet itt tekinthetitek meg: [link]


Amúgy 16/F.



#fiú #kép #felmérés #miértkellilyensokhashtag
2020. jún. 12. 16:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi gond. Átlagos srác vagyok. Egyáltalán nem vagy idézlek: "'hányinger gerjesztő', illetve a 'mit akar ez itt?" típusú srác. Igaz nem vagy egy Chris Hemsworth, de nem vagy menthetetlen. Nem kell elásnod magad. Legyél egy kicsit magabiztosabb. határozottabb, és akkor nem lesz gond a csajózással. Megjósolom neked, hogy nem fogod egyedül leélni az életedet. Lesz majd társad.

18/L

2020. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi,, nem vagyok, hanem vagy!!!
2020. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos. Bajusz nélkül lehet jobb lenne, próbáld ki.
2020. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a kedves szavakat, jól esnek! :))

#3 Rendben, ki is fogom próbálni, hátha. :)

2020. jún. 12. 17:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok :)

Keress magadnak (új) hobbit, amiben sikeres tudsz lenni, az is tud növelni az önbizalmadon. Ápold az arcod, mozogj valamit. Nem kell izomállatnak lenned, de a mozgás segít a szellemi frissességben is, meg hát elmondhatod, hogy “hú a héten 2x edzettem már, de jó!”

2020. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a még több ötletet! Az új hobbin még gondolkozom, mert jelenleg van már egy, ami növeli (részben) az önbizalmamat. Például kerékpározni szoktam sokat, de kitalálhatok még mellé mást is. (:
2020. jún. 12. 17:16
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt, ha több felé is “terjeszkedsz”. Én pl. cosplayelek, énekelek, balettozok, írok, kínait, japánt és patológiát tanulok. Ha épp egyikhez nincs kedved, csinálod a másikat. :)
2020. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 Kalapom emelem előtted. :D Majd akkor én is "terjeszkedni" fogok, egyre több "területet" meghódítva. :)
2020. jún. 12. 17:31
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, szerintem ha csak a külső adottságaidat tekintjük (mármint most kizárólag az arcról beszélünk), akkor szubjektív személyes véleményem szerint egyértelműen jobb vagy a magyar átlag férfiaknál. Finomak az arcvonásaid és elég értelmes a tekinteted. Viszont borzalmasan előnytelenül tálalod magad. A tálalásból visszakövetkeztetve jól sejtem, hogy valamilyen kis településen élsz? Mert ott persze ezzel a stílussal jól bele lehet olvadni, nem feltűnő. De nagy általánosságban brutál idejétmúlt.
2020. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 Azta!:D Sose mondtak még ilyet nekem, nem számítottam ilyen fajta pozitív véleményre, de nagyon szépen köszönöm, felemelő érzéssel bír. :) Igen, egy 2600 főből álló kis falucskában élek, lehet tényleg ezért becsülöm le magam ennyire... :( Nem annyira tetszettem meg még egy lánynak se, ezért is gondolom magam csúnyának, meg mindig a kakukktojás voltam a régi és az új osztálytársaim körében is. (persze ezt mind csak én beszéltem be magamnak :D)
2020. jún. 12. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!