Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy az otthonlét...

Az normális, hogy az otthonlét alatt szinte depressziós lettem? És az hogy félek kimenni az emberek közé? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert már azt hiszem hogy megőrültem

2020. jún. 13. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális. Vegyél erőt magadon és menj ki. Az emberek nem bántanak.
2020. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen hosszú bezártság után még érhető is.
2020. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a dolog, elszoktàl a környezettől, eddig kevės ember volt körülöttünk, most a megszokott.

Érdemes ezzel dokihoz menni.

2020. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ramos ökle válasza:
100%

Ha előtte rendben voltál lelkileg, és közben a bezártságon kívül nem történt semmi nyomasztó, akkor szerintem nem lenne ilyen érzésed.

Szerintem eddig sem voltál jól lelkileg, erre meg ez az időszak rátett egy kicsit. Ha egyedül nem megy, akkor mindenképpen keress fel szakembert.

2020. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem normális. Szerintem agy nélkül csináltad és túlzóan bezárkóztál. Most csináld az ellenkezőjét!

Hozzáteszem most sem más a helyzet mint az otthonmaradáskor. A vírus nem tűnt el csak a kormány nem képes azt mondani hogy mostmár meg lehet betegedni mert az egészségügyi rendszer kicsit felkészültebb...

2020. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!