Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire faj a mellbimbo...

Mennyire faj a mellbimbo piercing? Erdemes megcsinaltatni?

Figyelt kérdés
Mostanaba nagyon ra vagyok kattanva, egyszeruen imadom, nagyon tetszik, de sajnos keves dolgot tudok rola. Mennyi ido amig atszurjak/elkeszul? Milyen arakba mozog? Milyen ekszert erdemes beletenni? Mivel a legjobb kezelnem? Tobbi piercingemet Octenisepttel kezeltem es kamilla teaval, ami nagyon jo volt gyorsan begyogyult.🤷‍♀️ 16 eves lany vagyok, kesobb lesz gond vele a baba szoptatasanal? Van valami hatranya? Minden vele jaroja erdekel, szoval aki tud ezekre valaszolni legyszivees irja le! Koszonom❤️

2020. jún. 22. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon fájdalmas, igen érzékeny terület.

Begyulladhat, esetleg le is szakadhat.

És amúgy baromi ronda. Ha én találkoznék veled, megkérnélek, hogy vedd ki.

2020. jún. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon fájt, de van, aki azt mondja, hogy meg se kottyant neki. A szúrás maga gyorsan megvan. Az ár az ékszertől is függ, szerintem 10 000 fölé nem nagyon megy /bimbó. Ha van fémérzékenységed, akkor titánnal csináltasd, egyébként az orvosi fém is tökéletes. Szúráshoz és gyógyuláshoz egy egyenes barbell-t szokás használni, ami kicsit nagyobb, mint a végleges méret, hátha bedagad. A piercer látni fogja, hogy mekkorát használjon. A gyógyulási idő nagyon hosszú, egy év is lehet. Ha viszont az eredeti hosszú barbell zavaró, meg beakad dolgokba, akkor olyan 2-3 hónap után kicserélheted egy rövidebbre, amíg begyógyul (szintén titán, vagy orvosi fém). Egy pici hátrány, hogy mivel a bimbó mindenkinek más méretű, lehet, hogy nehezen találsz majd megfelelő hosszúságú ékszereket. Szúrás után pár napig érzékeny lesz, de aztán észre sem veszi az ember. Az octenisept tökéletes. Szoptatni is lehet szúrt mellel, de a szoptatás alatt ki kell venni. És ne hallgass az elsőre, az a lényeg, hogy neked tetszen. Nekem eddig minden pasimnak bejött, pedig volt köztük konzervatívabb is, aki alapból nem szereti a piercingeket annyira.
2020. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Neeeeeee!!!!
2020. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

A mellbimbó érzékeny terület. A női mell a szép a piercing az egyáltalán nem, így az esztétikai értéket lényegében a mell adja. Nem maradiságból hanem esztétikai higiéniai és orvosi okok alapján, szerintem maximum egy fülbevaló nagyon nagyon ritkán egy köldök piercing!

35F

2020. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 2esnek koszonom szepen nagyon sokat segitett!❤️ Igazabol nem lebeszelesre van szuksegem, ha nekem tetszik ugy is meg fogom egyszer csinaltatni.😊
2020. jún. 24. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen, de legalább már tudod hogy sokakat elborzaszt a dolog. :D
2020. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezt a kényszeres véleményosztást ténylegesen hasznos információ hiányában. Ha csak nyivákolni tudsz miatta, tartsd magadban nyugodtan, nem neked csináltatja.

Itt van viszont néhány hasznos információ a kérdezőnek: személyfüggő, mennyire fáj a szúrás. Nekem a személyes tapasztalatom alapján nem volt fájdalmas, de már a sokadik volt és nem is paráztam előtte. Pillanatok alatt megvan, ami igazán hosszú ideig tart (vagyis az én esetemben sokáig tartott), mire kiméregetitek, hogy hova kerüljön pontosan az ékszer, mivel nem egyforma a két melle senkinek, meg az esés se mindegy, de a piercer tudja mit csinál, törekszik majd a lehető legesztégikusabb megoldásra, valamint nyilvánvalóan neked is van beleszólásod abba, hogy a megjelölt hellyel meg vagy-e elégedve. Ha megjelöltétek a helyét összecsípi a mellbimbót egy csipesszel (nekem ez kellemetlenebb volt, mint maga a szúrás), aztán lefújja jégspayvel és pillanatok alatt át is szúrja. Aztán már csak az kellemetlen, amikor az ékszert is áthúzza rajta, de mikor azon a ponton vagy már tényleg semmiség az egész. Javaslom, hogy kényelmes melltartóban menj, ami nem csúszkál rajtad, mert a szúrás után kb 24 óráig piszok érzékeny, semmi sem tetszik neki 😂 Az octenisept teljesen jó a kezelésére, én is azt használtam, nagyon hamar rendbe is jött. Én 11k-t fizettem a kettőre, de ez attól is függ, hogy hova mész.

Szoptatást abszolút nem befolyásol, hátránya a feljebb nyivákoló férfiegyedek, akik valamiért azt képzelik, hogy azért van a nő teste, hogy ők attraktívnak találják, holott ez igencsak messze áll a valóságtól. Én mondjuk vártam, míg elmúltam 18, de ha te biztos vagy benne, hogy szeretnéd, csapj bele bátran. És így a végére még annyi, hogy bármi kérdésed van, nyugodtan tedd fel a piercernek, még ha úgy érzed, hülyeség is, mert készséggel válaszolnak mindenre, neki is érdeke, hogy elégedetten távozz.

Ha tudod, hol akarod csináltatni, érdemes megereszteni egy kérdést a piercernek, hogy mi a protokoll, mert ismerek olyat, aki pl. 18 év alatt nem csinál bizonyos piercingeket. Csak a biztonság kedvéért:)

2020. jún. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Talan eddigi leghasznosabb valasz amit kaptam!☺️
2020. jún. 30. 15:43
 9/9 anonim válasza:
100%

Férfi szemmel szerintem szép.


De ha egy pasi a piercing miatt dob, ott szerintem sok minden másban is túlságosan különböznétek.

2020. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!