Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már úgy magatok...

Éreztétek már úgy magatok hogy el kell mennetek valahonnan messze, mert a múltatok mindig ott "leskelődik" a nyomotokban és nem tudtok új életet kezdeni,?

Figyelt kérdés

nyomasztó minden körülöttem és környezetvaltozara volna szükség h tovább tudjak lépni.

ha ezt érzem lépnem kell vagy majd jobb lesz és elmulik idővel,?

ki mit szokott tenni ilyen esetben?



#idő #költözés #múlt #új élet #környezetvaltozas
2020. júl. 2. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Megcsináltam. 1 évig nagyon jó volt. Máshol, más társaság, más körülmények. Aztán elmúlt az új varázsa, és utolért a múlt. És elmúlt az új varázsa, úgy éreztem jobb volt régen, ami elől menekültem utolért. Egy szóval ideiglenesen megoldás volt, jó volt. Hosszú távon rosszabb lett.
2020. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem 2000 kilométerre költöztem anno.


#1

2020. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 2*Sü ***** válasza:
A múlttal való meg nem békélésed oka nem az aszfaltban van, nem is a ház falaiban, meg nem a fák leveleiben, de még csak nem is a többi emberben. A békétlenséged oka a szívedben, meg az elmédben van. Azt meg máshova is magaddal cipelnéd. Vannak mérgező, meg veszélyes helyzetek, mikor tényleg a menekülés, az elutazás az egyetlen megoldás. De ezek inkább jelenből fakadnak, a múltbéli események nem ilyen jellegűek. Új életet kezdeni helyben is lehet. Másik oldalról más helyre költözés nem feltétlenül jelent új életet, maximum új szokásokat, meg új ismerősöket, de ettől még te magad maradhatsz változatlan. Nem új életet kell kezdeni, hanem a múltból levont tanulságok birtokában a megfelelő irányba kell *folytatni* az életet.
2020. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem egy kapcsolat vége, szerelmi csalódás az oka ami miatt érzem azt, h nincs helyem itt.

minden nap találkozom az exemmel és az új nőjével aki szintén tudja h ki vagyok.

nem szeretem őket látni. még mindig fáj h ők boldogok én pedig azóta is csak vagyok, átverve, megalázva, hülyének nézve. es ez több mint fél éve megy es nagyon gondolkodom h el kell tűnni innen

2020. júl. 3. 07:02
 5/6 anonim válasza:

Szia. Ha ez téged ennyire felzaklat, akkor valóban úgy kell alakítani az életed, hogy ne lásd többé őket. Én is voltam hasonló cipőben évekkel ezelőtt. Én egy helyen dolgoztam a párommal és barátnőmmel. Később a párom megcsalt vele. És még ők nevettek az én fájdalmamon. Sírva, remegve jártam dolgozni, mert minden nap látnom kellett őket. Nagyon megalázó volt és úgy éreztem elárult az az ember, akiben megbíztam és megosztottam vele az életem, a titkaim. Így hát felmondtam. Munkanélküli lettem, de kb. 2 hét múlva már dolgoztam is. Egy sokkal menőbb állást találtam. Ma már multi cégek vezetőivel tárgyalok és a paradoxon az egészben, hogy életem legszörnyűbb, legfájdalmasabb csalódása adta életem legsikeresebb szakaszát. 😃

Szóval ami mérgez és nem segít téged az előrejutásban, bármennyire is fáj, azt ott kell hagyni. Szar lesz az elején, nem találod a helyed. De utána tuti sokkal jobban érzed majd magad.

2020. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) örülök h neked jót hozott az életedbe, remélem nekem is valami jobbat tartogat, mert azt mondják minden okkal történik
2020. júl. 5. 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!