Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig beleszeretek egy...

GyBlanka54 kérdése:

Mindig beleszeretek egy film/sorozat szereplőjébe és nemtudom mit tegyek, mert élő emberbe úgymond még nem estem bele. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Biztos mindenkinek van olyanja, hogy tetszik neki egy színész, akit am soba az életbe nem érhet el, pl Chris Hemswort, vagy a leghíresebb szerepe, Thor, biztos van olyan aki szerelmes belé. De velem az a gond, jogy akikbe én bele esek anime karakterek, élő embert még nsm szerettem. De am tetszeni teszenek emberek, pl Sebastian Stan bejön nekem, de ndm vagyok belé szerelmes. De anime karakterekbe igen, pl az AOT-ból Rivaille, a Hetalia-ból Prussia-ba, a Black Butler-ből Undertaker-be, vagy a BnHA-ból Bakugo-ba, Shinsou-ba, Todorokiba, Dabi-ba vagy Hawks-ba. És nem értem miért, plusz lány karakterek is bejönnek pl AOT-ból Sasha, a BnHA-ból Momo, a Hetalia-ból Hungary-chan stb. És itt a legújabb, már könyvekből is beleesek kitalált karakterekbe, most elkdzdtem olvasni Rejtő Jenőtől a Három testőr Afrkkában-t és siekresen beleestem az egyik szereplőbe, Senki Alfonz-ba (mellékesen hozzágeszem, hogy a nevét a Kárpátia Piszkos Fred című számában hallottam, amikor előszőr hallottam ezt a nevet, azt hittem, hogy nő, nem tudom miért, de azt hittem, hogy nő, habár ha valaki azt hiszi a Kőszívű ember fiai sgyik szereplőjére, Alfonsien-ra, hogy fiú, már a saját húlyeségemen sem lepődöm meg).

Kérlek segítsetek, mdrt nem tudom miért van ez velem. Troll kommenteket nem kérek, komoly válaszokra várok, előre is köszönöm.



2020. júl. 3. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha kamasz vagy, elmúlik. Lehet ez egy korszak. Ha meg már nem, az nehezebb ügy, de amíg nem ártasz másnak: kinek mi köze hozzá?
2020. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, igazság szerjnt még kamasz vagyok, de ez a belesheretek karakterekbe dolog már kamaszkorom előtt is bennem volt, csak akkor még nem igazán jöttem rá, meg lány karakterek is bejönnek...
2020. júl. 3. 01:18
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem lényeg. Lehet, hogy biszex vagy. Majd kialakul. Ne erőltess semmit. Ha kamasz vagy, még nem maradtál le semmiről. :)
2020. júl. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj, ez teljesen normális, főleg hogy még tini vagy ahogy mondod. Rengeteg embernek jönnek be kitalált karakterek, nem hiába van tele a net fanarttal meg fanfictionnel. Az sem baj, ha a valóságban még nem találkoztál olyannal, akibe szerelmes lennél, én is sokáig így voltam vele, most mégis boldog kapcsolatban vagyok.


Az is rendben van, ha lányok is bejönnek, nincs ebben semmi rossz. Nem kell beskatulyáznod magad vagy most rögtön elhatározni, hogy mi vagy.

Idővel kialakul, ne szégyelld felfedezni, mi érdekel.

2020. júl. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Majd kinövöd.
2020. júl. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? Bizonyos korig normális, azon felül viszont már okozhat gondot.
2020. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig sokat álmodoztam, úgyhogy nálam is voltak ilyenek. Azt vettem észre hogy akkor volt inkább mikor keveset jártam társaságba, akkoriban nem volt párkapcsolatom. Mikor volt akkor kiléptem a fantáziavilágból és az élő emberekre figyeltem fel inkább. Mikor szakítottunk és begubóztam otthon akkor megint egy színészbe lettem "szerelmes". Már felnőtt vagyok, de még most is hajlamos vagyok arra hogy rákattanok valakire színésze/színésznője és végig nézem az összes filmjét, bár néha a régieket még angolul se találom. De most már tudom hogy ez nem szerelem, csak valami megfogott bennük.
2020. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltaaaam:D

Csak nekem az első nagy anime szerelmem Aido volt a Vampire Knight-ból.

Aztán jöttek a koreai srácok (Ren, GD, V, Hakyeon, stb).


Szerintem ez teljesen természetes kamasz korban.


Én most néztem meg először az AOT-ot a barátom miatt, és mondtam is neki, hogy "Ahh, ő az új szerelmem!"

Csak, most ez vicc volt, mert már nem szeretek bele animekarakterekbe, mióta abbahagytam az animézést.


Figyelj, ezzel tényleg nincs semmi baj!:)

Később úgyis szerelmes leszel élő emberekbe is, emiatt ne aggódj:).

20/L

2020. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
17/L, és amikor "szerelmes" voltam, az azért volt, mdrt osztálytársam beveszélte nekem, hogy az vagyok, és, hogy az a fiú is szerelmes belém, és mund ezt abból, hogy egyszer amikor ment ki a teremből belenéztem a szemébe, ő is az enyémbe, én meg "zavarba" jöttem, közben megíjedtem, nem szoktak a szemembe nézni, és eléggé zavaró volt, aztán hónapokig ezzel piszkált a barátnőm, hogy elhittem, de karantén alatt rájöttem, hogy nem érzek a fiú iránt semmit. Csak elhittem amit beadtak nekem, és most pszichológiailag nullának érzem magam (eddig sose jöttek be nálam ezek a pszichológiai cuccok), és nem érten miért hittem el, de végig az ellenkezőjét mondtam, hogy nem vagyok belé szefelmes és fordítva.
2020. júl. 5. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknál ez tök normális. Nincs olyan lány ismerősöm akinél nem fordult elő hasonló.

Gyerekkori barátnőm megmutatta hogy hogy csókolózik a poszterral és mondta hogy ne mondjam el az anyjának.

Mellékes hogy miért emlékszem még ma is rá. Férfi vagyok na. :)

2020. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!