Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lehet nagyon fura lesz ez de valamiért egyszerűen nem akarok ránézni fürdőruhás lányra legyen az velem egykorú vagy nálam idősebb.Nem tudok rájönni hogy miért van ez.Amikor meg véletlen ránézek egyre akkor rögtön elhúzom a fejem utána meg olyan rossz érzés fog el.Mielött valaki megszólal most megmondom hogy nem vagyok meleg és nem is leszek az.


F23



2020. júl. 6. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerelmes vagy és azt hiszed ez hűtlenség lenne, párkapcsolatban élsz és félsz, hogy megtetszik egy lány. Vagy olyan szégyenlős vagy, hogy azt hiszed rosszul cselekszel ha látsz egy másik embert/lányt
2020. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel nincs párom és nem vagyok szerelmes ezért inkább a második.
2020. júl. 6. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem félsz ránézni első látásra egy lányra.
2020. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan jó ember vagy! Szerintem filmekből/rajzfilmekből azt szűrte le az agyad hogy "ez akkor rossz". Így kialakított egy gátlást ami megállít hogy ezt a "rossz" dolgot elkövesd.


Nekem is egy csomó ilyen hülye gátlást alakított ki az agyam.

Egy pár belőle:

- film: "a férfiakat csak a szex érdekli" agyam tanulsága: "engem nem érdekel majd a szex és a nők"

- Film: "a vállalkozók és a politikusok rosszak" agyam tanulsága: "a politika és gazdaság rosszak"



Lehet változni:

- Manapság önfejlesztő videőkat nézek youtubeon minden témában (köztük csajozásról) és keresem azt aki illik hozzám.

- Más sem érdekel mint a gazdaság

- és Tegnap is egy politikai vitát néztem


Csak annyi kellett hogy beismerjem semmi nem "rossz" csak amíg nem értjük addig tőből elutasítjuk.



Ne értsd félre:

A gátlások baromi jó dolgok. Van olyan gátlásom is hogy "Minden véleményem ami nem tény az elé SZERINTEM szót teszek" így nem veszítem el hitelességem. Mellette egy csomó illemszabály gátlás és hogy "soha ne vegyek fel hitelt"

2020. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy zavarba jössz? Ha nem vagy meleg, akkor miért nem tetszik neked egy fürdőruhás lány, ha meztelenül meg tetszik?
2020. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem vonzódz az emberekhez szexuálisan, csak romantikus értelemben?

Vagy ahogy a 4-es írja, gátlások és szégyenlősség :)

2020. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van benne valami mivel engem a szex nem igazán vonz inkább csak az ilyen romantikus időtöltés.Persze szex is kell az embernek de ne akörül forogjon már a világ.Vannak más dolgok is a világon nem csak a szex amit egy lánnyal csinálhatsz.
2020. júl. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!