Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nek.tek is volt 24-25 éves...

Nek.tek is volt 24-25 éves korotok körül egy kisebb "életkrízisetek"?

Figyelt kérdés

Jelenleg 24 vagyok. 23 éves koromban fejeztem be az egyetemet Magyararoszágról és 2 hónapja értem haza külföldi szakmai gyakorlatról. Hazaérkezésem után a teljes levertség, rosszkedv, élni nem akarás kapott el. Fogalmam sincs merre haladjak tovább az életemmel, senki nincs aki segíteni tudna, akárcsak tanáccsal. Úgy érzem, ha most rosszul döntök azzal kapcsolatban, hogy mit is akarok csinálni, az-az egész életemre hatással lesz és ettől rettenetsen félek. Túl sok mindent szeretnék és emiatt érzem, hogy semmi nem fog sikerülni. Szeretnék zenével foglalkozni, sporttal (leginkább labdarúgással), politikával, illetve a vállalkozás is nagyon vonz, amihez sajnos nincs elegendő félretett pénzem.

BA Sportmenedzsment végzettségem van és jelenleg MA Pénzügyön vagyok levelezőn.

Ti mit tennétek a helyemben, merre indulnátok el. Nektek is volt hasonló "kapunyitási pánikotok"?



2020. júl. 13. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Arra indulnék el, ami IGAZÁN érdekel. Még bőven van időd végigjárni a ranglétrát, vagy kiépíteni a szakmai/kapcsolati bázist.


Nekem 27 éves korom körül volt egy súlyos krízisem, amikor rájöttem, hogy nem akarom azt az életet élni, amit akkor egyetlen lehetségesnek véltem.


Vállalkozni kezdtem (nem volt sok pénzem, de nem kell mindenhez akkora tőke), és azóta abba az irányba haladok, amerre mindig is szerettem volna, utóbbi években pedig pláne.


És ennek már a pozitív hozadékát is kezdem érezni, de ehhez évek kellettek. Azért mondom, hogy ne vacakolj most, ha néhány év múlva már szednéd le a gyümölcsöket.

2020. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!