Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnàm növelni az...

Hogyan tudnàm növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon önbizalomhiànyos vagyok. Mindenkit szebbnek, csinosabbnak, jobbnak, èrtèkesebbnek, szerethetőbbnek làtok.

Ezàltal elèg fèltèkeny tìpus vagyok..

Nagyon szeretnèk rajta vàltoztatni, de nem tudom hogy tegyem, mikènt kezdjek hozzà..?!

Fèlek, hogy a kapcsolatomra megy az önbizalomhiàny..



2020. júl. 22. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Keress érett, férfi partnert!
2020. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is "félhetnél" h az önbizalomhiányodra megy egy kapcsolat és a megfelelő férfi mellett kivirágzol. Kivéve ha azt is elcseszed, akk nem.
2020. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Járjál társaságba, ahol sok új kapcsolatot tudsz létrehozni. Ismerj meg minél több nőt és férfit, barátkozz velük. Az tőlük jövő pozitív visszajelzés lesz az önbizalom alapja.
2020. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pedig nem mondhatok rosszat a pàromra. Minden nap elmondja milyen szèp vagyok, mennyire szeret.. törődik, bùjik


Mièrt nem elèg ez nekem? :(

2020. júl. 22. 11:27
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem az segített amikor a párom nem mondta el, hogy szép vagyok, nem mondta, hogy szeret és titokban más nőkkel szexchatelt.

(Barátnőm önbizalmát pl az segítette növelni, hogy a párja egy nagyon értelmes ember aki tudja hogyan kell kezelni ezt)

Visszatérve. Nagyon felidühített a párom viselkedése, aztán megkérdeztem magamtól "de miért is?" Miért dühít fel? Mert tudom, hogy nem ezt érdemlem.

Ez az önbizalom első apró darabdja. Ezt kell megtaláld te is. Lassan rájöttem, hogy sokmindent nem érdemeltem meg, és sokmindent megérdemlek, mert mélyen tudom, hogy értékes vagyok és szerethető, csak ha lassan kibontom a szálakat rájövök, hogy rosszul neveltek kisgyerekként és helyre kell hozzam.

2020. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érj el sikereket. Akár munkában/tanulmányokban és a társas kapcsolatban, férfiaknál, sportban etc. Öltözz fel csinosan, sminkeld ki magad..., és vedd észre, hogy neznek rád az utcán a ferfiak. Próbáld meg fejleszteni a személyiséged, mindig 1-1 dolgot tűzz ki, amin változtatni szeretnél. A fentiek közül nem kell mind egyszerre, legyél nagyon türelmes magadhoz, és ha egyet elérsz, már azzal többnek fogod magad érezni. Légy tettrekész, ne csak punnyadj. Nekem ezek adnak önbizalmat/önbecsülést.
2020. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!