Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért élünk csupa hazugságban?

Miért élünk csupa hazugságban?

Figyelt kérdés
Csupa kamu vesz körül minket
2020. júl. 24. 02:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre én is szeretnék rájönni. Az emberek 90%-a napi szinten hazudik, de ha valaki neki hazudik, akkor már megsértődik, hogy miért tette ezt. A hazugság már a társadalom részévé vált, mindenki úgy van vele, hogy hazugsággal sokkal egyszerűbb lesz megoldani a gondokat, na persze a hazugságok nagyrésze utánna úgyis kiderül.

A tv, rádió, internet is ezt terjeszti állandóan, ezt persze az emberek tudják, de mégis hisznek nekik... ja persze...mert a hazugságok általában, ha jól vannak előadva, akkor azokat jobban elhiszik az emberek.

Ezzel sajna nem lehet mit tenni, együtt kell vele élni sajnos.

2020. júl. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem teszem. Te vajon miért?
2020. júl. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán valakinek ez a kényelmes.

Nem jó hazugságban élni, mert előbb - utóbb utólér a valóság.

2020. júl. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

hazugságban élni hosszabb - rövidebb ideig lehet, majd megindul minden, borul a bili, visszafordithatlanul.

ám egyetértek, rengetegen elnek így, talán kényelmes sok esetben rövid távon. hosszú távon nem kifizetődő.

gyáva, jellemtelen ember eszköze, aki nem meri felvallalni a valóságot. ideig-óráig takarozhat, de utána mindig 10x nagyobb szar jön. és ezt nem fogják fel, ahogy azt sem hogy nagy úr a karma

2020. júl. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Inkább képmutatást mondanék.

Az emberek nagy része nem mer változtatni, ezért megalkuszik a kényelmes rosszal - viszont hazudik önmagának és a környezetének abban, hogy ez rossz volna. Így saját maga számára is megindokolja, miért nem változtat a helyzetén.

2020. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem erre gondoltam, amit leírtatok.
2020. júl. 24. 08:24
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor konkretizáld kérlek, mert így szabad asszociációs folyam van. :)
2020. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor indulj ki magadból. Te miért hazudsz?
2020. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
pedig mindenki hasonlót írt.. akkor fogalmazd meg mire vagy kíváncsi
2020. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ez nekem túlidealizàlt, kicsit álszentek vagytok mind, de kicsit, mindenki ugyanazt szajkózza, mint egy beprogramozott szerkezet, az igazság a legnagyobb hazugság, ti csontràgó majomutànzatok!
2020. júl. 26. 08:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!