Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nem értem...

Mit csináljak? Nem értem miért vagyok ilyen ez régen is mindig volt de azt hittem ki fogom nőni..

Figyelt kérdés
Félek egyedül lenni, van párom, szüleimmel lakom még. Ha mindenki alszik vagy nincs itthon senki csak én akkor félek itthon a szobámon kívülre menni. El kap a szorongás és van hogy sikerül mondjuk mosdora el menni egyből bezarom és utána kifelé már nem nagyon merek menni néha olyan mintha hallanék kint lépkedni valakit vagy egyébb hangokat hallok de tudom hogy nincs ott senki.. egyszer 4 órán át a wc-n ragadtam emiatt és inkább megvártam míg felkelnek anyáék és csak akkor jöttem ki.. az előbb például lent voltam a fürdőszobaban és rám tört a síró görcs mert féltem felmenni és párom mondta multkor hogy ha ilyen van keltsem fel de mivel most nem vette fel nagyon kétségbe voltam esve viszont most sikerült 1 óra után felmenni vegre.. nem tudom mi a bajom.. a sötéttol is pont ennyire félek ott képes vagyok a korom sötétbe bele látni bármi ilyesztot szóval sajnos mai napig van egy kis lámpa ami ég ez miatt alvás közben is..19 éves lány vagyok..

2020. júl. 27. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Te sebezhetetlen vagy, egy földöntúli erő birtokosa.

Rettegjen az, aki veled találkozik! Nem fog, mert nagy ívben elkerülnek emiatt. Félnek tőled.


A sötét téged is elrejt. Sötétben rólad sem tudják, hogy merre jársz. A sötét tehát a barátod, nem az ellenséged.


Na, ilyen tudatban járkálj a szobán kívül, és meglátod, hogy ezt átérezve sokkal könnyebb lesz. Én így szoktattam le magamat a felesleges szorongásról.

2020. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig hogy mitől félsz Szörnyek nincsenek, sőt ugyanaz van ott a sötétben mint világosban. A félelmeidet te generálod saját magadnak. Ha nézel horrort hagy abba. Ha a betörőktől is félsz vegyétek egy jó zárat.
2020. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nagyon régóta nem nézek horrort pont ezek miatt, de lehet az is rá tesz egy lapáttal hogy van egy olyan csatorna hogy Investigation Discovery (ID) és azt néztem régebben, ezen a csatornán megtörtént amerikai gyilkosságok stb vannak sajnos imádom a krimiket meg alapjáraton nem is félnék tőlük. Igazából nem tudom mitől félek lehet csak simán az egyedüllét nem tudom de kevésbé vagyok magabiztos olyankor.
2020. júl. 30. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez eléggé úgy hangzik hogy pszichológus kellene hozzá...


Lehet trauma is a háttérben.

2020. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
szánalmas...
2020. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!