Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnák önismeretre...

Hogyan tudnák önismeretre szert tenni?

Figyelt kérdés
Valószínű nem ismerem magam mert depressziós vagyok,0 önbizalom,0 önértékelés,0 cél,nem élek csak létezek,mindennap valamin szorongok és az őrületbe kerget,kevésszer vagyok pozitív vagy boldog,a fejemben a jövő már eldőlt csak rossz lehet,félek mindentől,félek bele kezdeni dolgokba,nem élvezem az életemet,stb...

2020. aug. 5. 01:57
 1/5 JhnyBp válasza:

Vannak önismereti csoportok, ahol az ilyeneket meg lehet beszélni, de ezek általában nem ingyenesek. Vagy könyvek. Azokból vannak ingyenesek is, keres rá erre:

önismeret könyvek pdf ingyen

2020. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy hívják az olyan csoportot? Például pszichodráma? Olyanra jártam nekem semmit sem ért viszont legalább drága volt.
2020. aug. 5. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
ne a tartas.hu-val kezdd:) nem innen kell indulni szerintem
2020. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4/


Hát ez az má

r azt sem tudom,honnan kezdjem egyre csak lejjebb vagyok.

2020. aug. 6. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért az kevés, hogy önismeretre szeretnél szert tenni, kicsit jobban meg kellene határozni a céljaidat. Legyen ez az első lépés.


Első lépésként önmagadat és magát az életet kellene elfogadni, az összes problémáddal mint kihívással együtt. Az önsajnálat csak hátráltat, mert csak a szerencsétlenségtudatot erősíti. Ha kihívásként tekintesz a problémára, akkor a megoldást keresed. Ha sikerül valamit megoldanod, akkor máris nő az önbizalmad.

2020. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!