Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a jóképűnek...

Miért van az, hogy a jóképűnek nem nevezhető vagy a kövérebb fiúknak összejön valami a csajozás terén míg nekem soha nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sokan mondják rám, hogy jól nézek ki. Sportolok is tehát nem vagyok kövér. Mindezek ellenére még sincs sikerem a nőknél.
2010. aug. 4. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

pl lehet hogy tudják mi kell a nőnek..

xd de most ilyet hogy lehet kérdezni..

a lányok azt szeretik : ha egy srác kedves aranyos

2010. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy nem igazán jó a kisugárzásod. :S

esetleg menj el fesztiválozni, minél több helyre bulizni, és kezdeményezz mindenképp. ne nagyon várd egy lánytól, hogy kezdeményezzen, én sem szoktam, hozzám jönnek oda a pasik inkább.

hidd el, nyugodtan odamehetsz bárkihez, biztosan jól esik neki, hogy csinosnak találod! :)

2010. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

cicuka,mit kell itt emlegetni a kövérséget?:D

van akinek az jön be:)

valakinek a te sportos alkatod.

nem azon múlik..

2010. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Légy közvetlen a lányokkal, de ne rámenős. Ja, és tölts magadról képet. Akkor megmondjuk, hogy tényleg jól nézel-e ki. Nyugi, nem vagyunk szőrös szívűek.

Nekem momentán az erősebb testalkat is bejön egy fiút nézve.

18/l

2010. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2010. aug. 4. 11:40
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
hú hát nekem nem igazán vagy az esetem arcra, de szerintem egy jó haj meg egy pilóta napszemüveg mindent megold. 2 voltam asszem :)
2010. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Ez egyébként tényleg így van.Megyek az utcán és olyan jó nőket látok kibas*ott nyomorék,hulla kinézetű pasikkal hogy az nem igaz!Legyél igénytelen,kövér és tiéd lesz minden nő :D
2010. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Sokszor van ez így. Mármint, hogy a szép lányok nem épp adoniszokkal jönnek össze. De ők azért, mert valamit nagyon szeretnek bennük. És a jó pasik meg mindig a szép szőke lányokra hajtanak, utánna rájönnek, hogy néha a többi dolog is fontos egy lányban, és már nem csak a Miss Universe szépségeket keresik.

Nálam is így van. Szép vagyok, mindenki hajtogatja, meg modellkedek is, de a barátomra pedig mindig csak fújognak. Pedig szerintem ő a leghelyesebb gyerek az egész országban. Szóval ha valakivel összejössz, akkor már mindegy hogy hogy néz ki, ha szereted. Unalmas duma, de igaz.

És ha csak csajozni akarsz, meg egyéjszakás kalandokat (ami még tök normális) akkor meg előny hogy "jól" nézel ki.

=)

18/L

2010. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Azé me lúzer vagy!
2010. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Rammstein-es póló? :D

nekem bejössz! :D 17/L

2010. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!