Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon ez lenne az én utam?

Rayli kérdése:

Vajon ez lenne az én utam?

Figyelt kérdés
Sokáig nem tudtam, hogy mit akarok kezdeni magammal, mit akarok tanulni. Sokszor feljött az építőipar, mert élvezem ha itthon kell valamit csinálni, de pár nap múlva el is ment ez a gondolat. A héten kezdődne egy Pénzügy Számvitel képzésem, de úgy nem érzem magaménak azt. Már kb hatodjára visszajött az az érzés, hogy én egy építőipari szakmát szeretnék tanulni. Szerintetek ezt kéne választanom?
2020. aug. 10. 06:27
 1/4 anonim válasza:
100%

Az építőipar rendkívül sokoldalú.

Rengeteg szakma van.

Remélem jól döntesz, ha olyan területet választasz, ami a legközelebb áll hozzád.

Sok sikert és sok örömöt a munkához. (Az ügyes és jó szakikat megbecsülik és jól is fizetik.)

2020. aug. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. :) Sosem késő változtatni, azért mert belekezdesz egy pályába nem vagy köteles életed végéig azzal foglalkozni!
2020. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)
2020. aug. 10. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Az építőipar jó. A pénzügy dögunalom. Azt csináld amit szeretsz, mert máskülönben nem leszel boldog!
2020. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!